Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a fene történt? Folyamatosa...

Mi a fene történt? Folyamatosan nő az államadósság, állami mutyik, sunyiban megkaptuk Paksot, menekül mindenki az országból, folyamatosan emelkednek az embereket sújtó terhek, de mégis a fidesz kell az embereknek?

Figyelt kérdés

Folyamatosan nő az államadósság, repülnek a milliárdok állami mutyikon keresztül szanaszét, sunyiban megkaptuk Paksot, menekül mindenki az országból, folyamatosan emelkednek az embereket sújtó terhek, de mégis a fidesz kell az embereknek?


Ráadásul lehet, hogy megint megvan a 2/3? Győzött a fidesz rablógazdaság?????

Komolyan ez kell az embereknek?

Le vagyok döbbenve!

Valaki magyarázza el, mert nem értem.


2014. ápr. 7. 12:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
57%
mindenki menekül? :D te úgy látom nem. ne sírj már...a fidesz kell az embereknek, neked meg túl kell lépned rajta. ha nem fidesz lett volna, szerinted jobban élnél? nem, akkor is megkaptuk volna paksot, csak akkor nem a fidesz gazdagodik rajta, hanem a másik párt emberei...
2014. ápr. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
41%

Tudsz jobbat?


Na, ezért szavazott rájuk a sok szerencsétlen...

2014. ápr. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Honnan tudod, hogy én nem? Fél év és itt hagyom a leendő észak-koreát.
2014. ápr. 7. 12:04
 4/15 A kérdező kommentje:
Tudok jobbat! Összefogás. Nevetségesek,tudom, de inkább a kevésbé rosszat kéne választani a nagyon rossz helyett.
2014. ápr. 7. 12:05
 5/15 anonim ***** válasza:
91%

"Fél év és itt hagyom a leendő észak-koreát"

Akkor meg nem tök mindegy, hogy itthon mi van?

2014. ápr. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha tehetném elmennék én is....

De még erre várnom kell.

2014. ápr. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
92%

Amiket mondtál, egyelőre nem érintik a fideszes szavazók hétköznapi életét.

A családi adókedvezmény, a GYED extra, a rezsicsökkentés, és még számos anyagi előny miatt szavaztak a Fideszre. Be kell látni, hogy az emberek többségének csak a saját jóléte a fontos, magasabb célok és szempontok nem érdeklik őket. Leegyszerűsítve: aki anyagilag jól járt az elmúlt 4 évben, az miért szavazna másra? Majd ha a saját anyagi jólétük kerül veszélybe, akkor kezdenek majd alternatívát keresni. Ez előbb-utóbb eljön, mert a jelenlegi zsebkitömős gazdaságpolitika hosszabb távon fenntarthatatlan.

2014. ápr. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Kit érdekel Paks meg a mutyizás, mikor 100 forinttal csökkent a rezsim!

VIktór a Király, az Isten.

2014. ápr. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
92%

"Tudok jobbat! Összefogás."


Szerinted miért kapott a Fidesz 2/3-ot 2010-ben? Mert annyira jók voltak?

Akkor kik is intézték el nekik az akkori 2/3-ot?


Pedig az még a régi választási rendszer volt, nem a mostani megbuherált.

2014. ápr. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A választásra jogosultak csaknem fele nem ment el szavazni. Akik elmentek, azoknak kevesebb mint a fele voksolt a fideszre. Szerinted ez azt jelenti, hogy a "fidesz kell az embereknek"?
2014. ápr. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!