Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Schiffer mit ugrál?

Schiffer mit ugrál?

Figyelt kérdés

Igencsak kinyílt a csipája ennek az ökönácinak.

Lehet az LMP-nek inkább jobbikhoz kellene csatlakoznia, ilyen véleménnyel inkább odavalók lennének.



2014. ápr. 11. 18:53
1 2 3
 11/25 Macungo ***** válasza:
96%

És Te mit ugrálsz? Ki vagy Te hogy bárkit lenácizzál. Annyira értelmes vagy mint az Olgátok aki meg se hallotta, amikor Schiffer felsorolta hány rokonát vitték gázkamrába, Kálmán asszony meg se hallotta. Ha valaki véleménye számít ez ügyben az ő.


És ő hisztériának tartja és igaza is van Te meg beveszed a baloldalnak, hogy náci veszély van. Próbálj meg gondolkodni ne csak követni..

2014. ápr. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező is egy tipikusan egybites gondolkodású ember...


Az MSZP-re szavazóval, ha vitázol és nem értesz egyet, náci, fasiszta Fidesz bérenc vagy. Ha egy Fidesz szavazóval vitázol és nem értesz egyet, akkor komcsi vagy. Ha egy Jobbik szavazóval vitázol és nem értesz egyet, akkor pedig zsidó és cigány vagy...


Mi a közös bennetek? Az, hogy nem vagytok képesek összetetten gondolkodni.


Sír a szátok, hogy megerősödött a Jobbik, közben a csapból is a holokauszt folyik... Az emberek majdnem többsége már a szegénységi küszöb alól, korgó gyomorral látja, hogy ti egy szaros emlékművön hőbörögtök. Ezzel az egész retorikával amit folytattok, csak azt éritek el, hogy akit eddig nem érdekelt a származás, az is elkezdi gyűlölni a zsidókat...


és akkor a többi problémával még nem is foglalkozott senki.


A helyzet az, hogy ha Schiffer ezt a riportot hamarabb megejti, akkor nem 5%-kal kerülnek a parlamentbe és én is elmentem volna szavazni.

2014. ápr. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

1)A Jobbik és az LMP között ég és föld a különbség. Más kérdés, sok olyan jó ötlete is van mindkét pártnak (például a multik térfoglalása elleni fellépés), amelyek átfedik egymást. De ettől függetlenül az LMP-t nem kellene a Jobbikkal azonosítani.

2) Hogy a viharba van képetek lenácizni egy olyan embert, aki nyíltan vállalja a zsidóságát és a holokauszt tragédiáját? Semmilyen náci természetű dolog nem volt a megnyilvánulásában.

3) Mi az, hogy kinyílt a csipája? Ha láttad volna a korábbi interjúit, felszólalásait, akkor tudnád, hogy eddig is elég határozott fellépése volt.

Ráadásul K.O. műsorába nem is azért lett meghívva, hogy az emlékműről fejezze ki a véleményét, ez random dolog volt, elvileg a választásról kellett volna beszélnie.

Elég undorító volt ez a történet...

2014. ápr. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Schiffer itt tök korrekt volt. Röhej, hogy aki nem ugyanazt duruzsolja, amit ők, hanem önálló gondolatai vannak, netán abban a gyanútlan állapotban van, hogy az ATV-hez tényleg azért hívták meg, mert a véleményére kíváncsiak, az rögtön náci... Itt nem vele, hanem azzal van a baj, aki a valós problémák felemlítésére rögtön a nagy aduászt kapja elő: ha nem értesz velük egyet, te is náci vagy. Akkor is, ha hetedíziglen zsidó vagy, de ha nem a mi nótánkat fújod, akkor fasiszta vagy, náci vagy, a lényeg, hogy ellehetetlenítsenek mindenkit, akinek más a véleménye.


És komolyan ezek akarják a sajtószabadságot védeni? Akiknél a riporter az interjú végén odalöki, mint egy duzzogó óvodás, hogy hát legalább beszélgethettek volna egy vidámat, persze csak úgy, ahogy és amiről ő szeretné, de ezt mondania sem kellett, egyértelmű volt. Egy mondatát sem bírta végighallgatni, a magáét szajkózta, és felháborodott, hogy Schiffer nem bólogat hozzá, mint a fröccsöntött kutya a kalaptartón, Kálmán Olga nem ehhez van szokva! Kabaré az egész.

2014. ápr. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
10%
Na ez kérem tényleg "túlméretezett hisztéria"... Schiffer fogalmazni azt nem tud, soha nem is ment neki... Annyit mondott, hogy nem kéne a gumicsonton rágódni, amit odavetettek ismét, ennyi és nem tovább. Öntudatból jóllakni nem lehet.
2014. ápr. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg nagyon jól fogalmaz, én elsőre megértettem, mit akart mondani:)
2014. ápr. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de a "paraszt" nyelvén nem ért, ezzel súlyos hátrányban van a "nevek" mögött.
2014. ápr. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

mszp szavazókat úgy se fogják tényekkel meggyőzni .... pontosan ezért csinálják ezt a kabarét, hogy a fekete-fehér gondolkodásúaknak le legyen egyszerűsítve a kérdés.

Még véletlenül se kapjanak árnyalatokat...

2014. ápr. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

# 17:

Ezt nem értem. Hogyhogy a paraszt nyelvén nem ért? Kire, vagy kikre gondolsz? Én is tökéletesen megértettem elsőre, hogy mit akart mondani, meg szerintem kb mindenki. Csak más szűrőkön jutott el mindenkinek az agyáig.

2014. ápr. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mondom így, hogy az egyszerű ember nyelvén. Hovatovább a butíthatóak nyelvén. Figyeld meg, az elmúlt minisztereink jórészt egyszerű szavakkal, tőmondatokban kommunikálnak a "pórnéppel", de az LMPre általánosan igaz, hogy barokkos körmondatokkal próbálják meg ugyanezt. Ami a "Lesz munka, lesz jólét, MO jobban teljesít" szlogenekhez képest, nos... (Szavazójuk vagyok, úgy egyébként, támogatom is őket).
2014. ápr. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!