Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Schiffer mit ugrál?

Schiffer mit ugrál?

Figyelt kérdés

Igencsak kinyílt a csipája ennek az ökönácinak.

Lehet az LMP-nek inkább jobbikhoz kellene csatlakoznia, ilyen véleménnyel inkább odavalók lennének.



2014. ápr. 11. 18:53
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
75%
Ezen az El Risitas videón majdnem bexartam. :D
2014. ápr. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Én baloldaliként (nem MSZP-sként...) tökéletesen egyet értek Schifferrel. Látom kezdik felfogni az itteni jobbikosok is, hogy az LMP nem SZDSZ 2. Bár tudom jó ennek a szlogennek felülni, de ez nem igaz, pláne hogy a két párt párhuzamosan is működött egymással.
2014. ápr. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 Ozmium42 ***** válasza:
72%
Már korábban is úgy gondoltam (jobbikosként, 2010 után), hogy ha izraeli zsidó lennék, és Schiffer az izraeli választáson indulna az etnikailag 100%-1 zsidó pártjával, szívesen szavaznék rá, mert szimpatikus volt a parlamenti felszólalásai alapján. Sajnos csak ő egyedül, nem az egész pártja.
2014. ápr. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
76%

Lenácizni valakit, aki, veletek ellentétben, személyes tragédia okán is érintett a holokausztban.


Remélem még négy éven át kitart ez a jó szokásotok, mert akkor 2018 után már tényleg csak fideszt kell kitakarítani a parlamentből, hogy meglegyen a valódi rendszerváltás! :D

2014. ápr. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Ökonáci? Az nem baj hogy Schiffer zsidó? Meg hogy a felmenői meghaltak a világháborúban?:D Szánalmas hogy mindenkit lenáciztok aki nem azon az állásponton van amin ti. Az én véleményem jobboldaliként, hogy az egész baloldali "összefogás" szánalmas, és semmi helye nincs a magyar politikában. Az egyetlen rendes baloldali párt az LMP. Az ő létezésük nem annyiból áll hogy másokat mocskolunk, támadunk ahol tudunk, hanem építő jellege van a politikájuknak, ez az összefogásról már kicsit sem mondható el. Amúgy a jobbikra szavaztam.
2014. ápr. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!