Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mért ilyen érzékenyek a...

Mért ilyen érzékenyek a jobbikosok?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__555..


Mikor agymosott liberálisnak nevezik azt aki kifejti a véleményét nem sajnálkoznak.


2009. dec. 21. 01:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
71%

Nekem erről "Az ötödik pecsét" című film fényképész figurája jut eszembe. Biztosan ismered (ha nem, okvetlenül ajánlom mindenkinek):


http://www.youtube.com/watch?v=2KQPhJReeHE


5:12-től van az ide vonatkozó rész.

2009. dec. 21. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
46%

Én sem értem, miért ilyen érzékenyek. Nem ezt tanulják a levendulaillatú Vona Gábortól.


A politika témakörben lassan minden harmadik kérdés ilyen: Miért bántják a Jobbikot? Mi az emberek baja a Jobbik programjával? Miért gondolják a Jobbikot egyesek szélsőségesnek? Miért hiszik egyesek hogy a Jobbik a Jobbik? és így tovább... Ez még nem lenne baj, de ők nem kérdeznek, hanem kérdésekkel válaszolnak. Reklám, megalománia, vagy én nem tudom...

2009. dec. 21. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
34%
zabszem van a seggükben.
2009. dec. 21. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
52%
Mindenki "érzékeny" a saját maga által jónak talált ideológiára, csak azért őket látod itt nagy számban, mert nekik van a legnagyobb pofájuk, a leghangosabban szajkózzák a baromságaikat.
2009. dec. 21. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
75%
Érzékeny itt valamennyi pártnak a szimpatizánsa, nem csak azé az eggyé.
2009. dec. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
51%
Érdektelen a tárgya a kérdésednek, lehetne középebbikesek vagy balabbikabbak is, de egy állítást fogalmazol meg vele, ill. általánosítasz. Tudnál esetleg írni 50 db érzékeny jobbikost (amely szám vélhetően elenyésző az összes számához), névvel és lakhellyel, akik élő, konkrét személyek is? Ha nem, akkor miért általánosítasz, nem csak itt, hanem bármi másban?
2009. dec. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
42%

Nem bírják elviselni az eltérő véleményeket, két okból.


Az egyik az, hogy eleve ők elutasítják a vélemények szabadságát, diktatúrát akarnak ("megrendszabályozni a sajtót", "földdel egyenlővé tenni a kereskedelmi tévéket" stb.)


A másik az, hogy az ő teljes gondolatviláguk kb. 5-10 kijelentésből áll, csak ezeket tudják remixelni (1. Aki nem ért egyet velünk, az agymosottliberálisertéelklubfüggő, 2. Könnyűnekedarózsadombrólilyeneketírogatni, bezzeghaittlennélszabolcsban, 3. Hamajdatehúgodaterőszakolják acigányokakkorvéddőket, 4. Az elmúlt 20 év kudarc, minden politikus gazember, kivéve Vonát, 5. Minden párt korrupt és gonosz kivéve a Jobbikot, 6. Csak a jobbikos az igazi magyar, a többiek mind zsidóbérencek vagy cigányok, 7. Minden baj okai a zsidók és cigányok, de nem vagyunk rasszisták.) Ha az elsöprően meggyőző "érveik" valakire nem hatnak, akkor a jobbikos frusztrált lesz, mert sejti, hogy a teljes szalag újrajátszásával sem ér el semmit.

2009. dec. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
61%

"a teljes szalag újrajátszásával sem ér el semmit"


Apám, ez nagyon jó. :D

Jót röhögtem.

2009. dec. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
46%
ez tényleg humoros volt:D "Jobbikos" ;-)
2009. dec. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
50%

A válasz megírásának időpontja: ma 10:23:


Te sem vagy jobb általánosítás terén...ilyen kijelentésekkel másnak a szemében te is szélsőségesnek tűnhetsz...ami ugyebár nem csak jobboldali tulajdonság. Ennyi erővel, aki nem jobbikos, az is csak 3 mondatot fúj ( Mindenki köcsög aki jobbikos, Sok rossz közül az MSZP-SZDSZ a kisebbik rossz, Rasszistaveszély-rasszistaveszély!!!!). Ugyan ott vagyunk ismét. Grat.

2009. dec. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!