Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mért ilyen érzékenyek a...

Mért ilyen érzékenyek a jobbikosok?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__555..


Mikor agymosott liberálisnak nevezik azt aki kifejti a véleményét nem sajnálkoznak.


2009. dec. 21. 01:36
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
18%

15:07


"szélsőségesnek tűnhetsz...ami ugyebár nem csak jobboldali tulajdonság."


Hát igen, az általánosítás nem jobboldali tulajdonság.


Bár én véletlenül konkrétan jobboldali vagyok. Szemben veled, aki jobbikos (azaz komcsi beütésű soviniszta).

2009. dec. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
29%

De hülye vagy. A kommunista, ha a mai magyar pártok közt keresgélsz, csak egyetlen egy van, a Thürmer féle Munkáspárt. Én kommunista vagyok, a szó legnemesebb értelmében, sem mszp, sem jobbik, sem fityesz.

Olvass talán a szóról többet lexikonokban.

2009. dec. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
32%

"De hülye vagy. A kommunista..."


Nem azt mondtam, hogy jobbikos barátunk kommunista, hanem azt, hogy komcsi beütésű soviniszta. Nagy különbség.


Egyébként te se legyél túl büszke arra, ha kommunista vagy. A Thürmer-féle bolsevizmus nem sokkal értelmesebb álláspont a jobbikizmusnál.

2009. dec. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
33%
Mondom, amíg valaki nincs tisztában egy szó jelentésével, addig ne használja!
2009. dec. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

18:03


Beakadtál, vagy mi a bajod?

2009. dec. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%
phh... a "nagy" liberálisok megszólaltak :D
2009. dec. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
69%
A válasz egyszerű. Mert a kuruc.info alakítja a politikai és világképüket (tisztelet a kivételnek) ott pedig azt tanulják, hogy a szélsőjobbnak mindenben igaza van, a magyarnak mindenben igaza van, mindenki aki ezen elgondolkodik vagy ne adj isten vitába száll az hazaáruló. A kurucinfón olvasott unalomig ismételt dogmákkal és "ezerszer kimondott hazugság igazzá válik" szellemében megfogalmazott érvekkel vitába szállni nem tudnak, egy művelt és értelmes emberrel. Amikor az érveik elfogytak, akkor jöhet az erőszak, esetünkben az interneten olyannyira terjedő érzékenység.
2009. dec. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
32%
A Jobbikosok a saját értékeiket világnézetüket szajkózzák elvetemülten és napi 100X, a cionisták meg azt hogy "gonoszfasiszták" nap 100X. Inkább az értékrendeket nézzük meg, ki mit képvisel, én ennyit kérek ettől a magyar néptől.
2009. dec. 22. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

"Bár én véletlenül konkrétan jobboldali vagyok. Szemben veled, aki jobbikos (azaz komcsi beütésű soviniszta)."


Na ennél a mondatnál tipikusan megmutatkozik, hogy ki való demokráciába és ki nem. Te például nem. Egyébként nagy koponya lehetsz, ha 1-2 mondat alapján bárkit meg tudsz ítélni. Gáz vagy.

2009. dec. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!