Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan viszonyul az LMP az...

Hogyan viszonyul az LMP az Európai Zöld Párthoz és mi a véleménye Cohn-Benditről?

Figyelt kérdés

Az Európai Zöld Párt, úgy néz ki, hogy a valódi zöld ötletek temetője.

Azokkal a szabályozásokkal, amiket követel, a kisvállalkozásokat lehetetleníti el, és a nagyok malmára hajtja a vizet.

Továbbá jó lenne hogy ha az LMP tisztázná az EP-ben üvöltöző, egykoron ovodásokat "szexuálisan" vetkőztető ovóbácsival való kapcsolatát és ideológiai átfedéseit.



#Európai zöld párt #Kohn Bendit
2014. ápr. 15. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:

A Zöld Pártot gondolom bírják, mivel a tagjai. (Tudsz mondani esetleg példát amúgy olyan intézkedésre, amit a Zöld Párt kezdeményezett, és zöld ötlet temetője volt? Vagy olyan zöld intézkedést, amit a Zöld Párt ellenzett? Nem értem, mire gondolsz...)


Cohn-Benditről nem nyilatkoztak szerintem sosem, de szerintem nem muszáj nekik. Egyik magyar párt sem nyilatkozott arról, mit gondol az EP frakciójának valamely tagjáról vagy akár vezetőjéről...miért csak az LMP-nek kéne ezt tennie egyedül?

2014. ápr. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

info@lehetmas.hu


Mondjuk ha erre a címre írnál, talán kapnál értelmes választ is, de ez csak ötlet. Feltéve ha tényleg érdekel a dolog, és nem csak jöttél provokálni egy jó kis vitát és ócsárlást.

2014. ápr. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A helyzet az, hogy a választók véleménye érdekel, hogy ők mit gondolnak ezekről. Végülis az ő döntésük eredményével kell élnünk.


És igazad van, szeretnék egy kis vitát "provokálni" fókuszba helyezni elfeledett és/vagy eltussolt dolgokat.

2014. ápr. 15. 18:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Én LMP-re szavaztam, és a véleményem az az Európai Zöld Pártról, hogy nem érdekel, vezetőjük meg pláne nem. Nem tartom magam zöldnek egyáltalán, egyszerűen nem találtam jobbat a szavazólapon.
2014. ápr. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!