Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A liberálisoknak és jogvédőkne...

A liberálisoknak és jogvédőknek mi a véleménye erről? (videó lent)

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=uCknoq9L5WY


Nem olyanok mint az állatok?Ezeket kell védeni?Csak én érzek olyan késztetést hogy legszívesebben az összesnek golyót engednék a fejébe?


2014. márc. 24. 13:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
19%

Mink liberálisok és jogvédők érted is kiállunk.

Persze mikor fröcsögsz, uszítasz és látszik hogy szándékosan maradsz egy nívó alatt, csak csóváljuk a fejünket.

2014. márc. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Értem te hogy állsz ki?Ha a cigány kést akar állítani belém mert nem adok neki cigit, és erre én leverem még engem vesznek elő.Ez a nagy kiállás?
2014. márc. 24. 13:38
 3/21 anonim ***** válasza:
69%

Érdemi válaszra nem számíts tőlük!


Az is biztos, hogy töröltetni fogják a kérdésedet.

2014. márc. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
6%
Nem kell odamenni, provokálni! Ennyi!
2014. márc. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
76%
Senki se hülye, mindenkinek megvan a véleménye az ilyesmiről. A liberálisok és jogvédők vagy közvetlen anyagi hasznot, vagy csak "megbecsülést" kapnak a képmutatásért, így nekik megéri csinálni. Mutass egy jogvédőt, aki önszántából beköltözik egy cigány putriba, és boldogan él velük. Nincs ilyen, csak képmutatás van.
2014. márc. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
50%

https://www.youtube.com/watch?v=bYBtnrqVbnU


Én látom csak, hogy a két társaság között csak a bőrszín különbözik?

2014. márc. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

#4


Nem volt szó semmiféle provokálásról, a Jobbikos képviselő végigjárja a borsodi falvakat hogy megismerje az ott élők problémáit, beszélgessen velük, még csak nem is gárdista egyenruhában ment, se zászló se semmi.

2014. márc. 24. 13:42
 8/21 anonim ***** válasza:
33%
A Jobbikot sem kell félteni, nekik is van vaj a fülök mögött. A jogvédők meg.....vicc kategória. Megélhetési jogvédelem, ez a legmegfelelőbb kifejezés rájuk.
2014. márc. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
49%

A liberális magyarért nem áll ki, SOHA.Nem kellene azt hazudni, hogy mégis kiáll, mert nem áll ki.


Engem próbált egyszer két cigány megerőszakolni Budapesten, mégsem kaptak ingyen jogvédőket.Csak a lélekjelenlétemnek köszönhettem, hogy nem történt meg.


Egy liberális embernek nincs nemzetisége.Számukra az állampolgárságuk csak 1 papír, vagy mint a telefonoknál a gyártási szám.Nem jelent számukra semmit.Nincs olyan, hogy magyar liberális, olyan sincs, hogy osztrák liberális.Ők senkik.


Hogy honnan gondolom ezt?Onnan, hogy egy ideig, naiv fiatalkoromban "bandáztam" velük.De, egy életre megutáltam őket.

2014. márc. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
48%
kaptam***
2014. márc. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!