Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem érdekes hogy most már nem...

Nem érdekes hogy most már nem hallani állandóan a Simon ügyről?

Figyelt kérdés

Választások után valahogy nagyon lecsendesedett a dolog az előtt meg a csapból is ez folyt!

Ne értsetek félre nem szeretem és elítélem a Maffia baloldalt!



2014. ápr. 15. 18:49
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Én mindkét maffia oldalt elítélem. Választások előtt 130%-on nyomatták a sz@ rdobálást, most már nem kell, mert még kiderülnének, hogy a szála elvezetnek a másik oldalra is. Meg amúgy is ilyenkor ünnepelni szoktak. Majd az EP és önkormányzati választások kampányát figyelt, borítékolható oda is 2-3 botrány :D
2014. ápr. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az a mondat nagyon kellett a végére, mi? Hogy véletlenül se nézzenek "Maffia baloldalistának", mi?


Egyáltalán nem meglepő. Minek erőltesse tovább a Fidesz, már nyertek. Az ügy folytatódik, csak nem dobálózik már ezzel senki, mert a kampányidőszaknak vége.

2014. ápr. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem. Eddig sem akartam hallani a Simon ügyről, csak tolták a pofámba.
2014. ápr. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez akkor lenne valóban érdekes, ha Simont már ki is engedték volna. Mivel nem így történt, ezért feltételezhető, hogy komolyabb a történet, mint sokan gondolták (bár az mszp első reakciója már árulkodó volt, Bajnai legutóbbi kijelentése is sokat sejtett Úgy küzdök, mintha az életemért küzdenék. ).

A hírzárlat, pedig indokolt, ilyen befolyásos embereknél.

2014. ápr. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

# 2

Muszáj mert vagy szélsőjobbos vagy nagy FIDESZES vagy MSZP-s kutyának néznek!

A magyar mindig megmondja hogy mi vagyok mert ő mindig jobban tudja!

2014. ápr. 15. 19:05
 6/8 viktorvarga ***** válasza:
elcsendesedtek a dolgok.meglett amit a hátérhatalom akart.haldoklik az ország tovább..minden ok lett.
2014. ápr. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem van olyan ismerősöm, aki NAGY MSZP-s, és a Simon ügy verte ki nála a biztosítékot, és az utolsó pillanatban osztotta meg a szavazatát a Fideszre! Ez sem mindennapi! :)
2014. ápr. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
És az nem verte ki nála a biztosítékot, hogy Rogánnak 5-ször sem sikerült jól kitöltenie az adóbevallását? (Psz: témához kapcsolódóan, ha bebizonyítják, hogy Simon volt, akkor menjen szépen börtönbe. Nincs kivételezés - de ezt szeretném látni a másik oldalon is).
2014. ápr. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!