Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor fogják felfogni a...

Mikor fogják felfogni a liberálisok, hogy akik felszólalnak Izrael ellen, azon nem feltétlenül antiszemiták, maximum anticionisták?

Figyelt kérdés
Most akkor az Izrael-ellenes ortodox zsidók is antiszemiták?

2014. ápr. 16. 00:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%

Kedves kérdezö,tudod ez azért vicces mert agyarországog:

#1 A liberálisok pont hogy ultrakonzervatívak

#2 Másrészt 'jogos' a rágalmazásuk hisz ök csak egy bábja azoknak kiket nem nevezünk nevén!

2014. ápr. 16. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
44%

1. Az anticionizmus csak kod az antiszemitizmusra. (Ezt te NAGYON JOL TUDOD).

2. A cionizmusban nincs semmi kevetni valo. Izrael fuggetlensege volt a celjuk, ma pedig Izrael fejlesztese. Ezen az alapon azokat a magyarokar is el kene itelni, akiknek MO fejlesztese a celja.

2014. ápr. 16. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy 1000 anticionistából 1 mond igazat, a többiek sima antiszemiták, csak önmaguk előtt is gyávák bevallani.


Pl.: egy anticionistának egyetlenegy Magyarországon élő zsidóval sincs semmi baja, hiszen ha egyszer itt él, akkor ő is a cionizmus ellen van.


Másrészt, az is kicsit hiteltelíti az "anticionistákat", amikor a világ összes nemzetállami törekvését támogatják, kivéve pont a zsidókét, mert ők zsidók...


Harmadrészt - és akinek nem inge nem veszi magára - nagyon sok emberi jogsértés van a a világon, még sokkal durvábbak, mint Izraelben (ez nem menti fel persze Izraelt, bár a tisztelt "anticionisták" fantáziája elég élénk, ha Izrael tetteiről van szó), de ha sok emberi jogsértés van, miért _kizárólag_ Izrael esetében zavarja ez őket? Amikor Oroszország csinál hasonlóakat, a legtöbb "anticionista" még meg is tapsolja.

2014. ápr. 16. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
mi köze van ennek a liberalizmushoz?
2014. ápr. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

3: mutatsz erről egy felmérést légyszíves? A baloldal egyfolytában hazudozik, és a baloldali emberek is. Múltkor szanyi bement az atv-be, és végighazudozta az egész műsoridőt. Egy csomó mondatára még itt is rákérdeztem, de akkor nagy csönd volt bal oldalon.

Kérdező: szerencsére egyre kevesebb az ilyen lobotómián átesett szerencsétlen. A kettes meg vakon van a világról, nem utolsó sorban a fogalmak terén is.

2014. ápr. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Sose értettem ezt az anticionizmust. Van tőlünk ku*va messze egy ázsiai ország és egyesek innen Európa közepéről vinnyognak az ország megszüntetéséért. Ezek az anticionisták pedig Oroszországot, Szíriát, Iránt éljenzik miközben ott is rengeteg jogsértés történik. Tehát ki is derül h itt az antcionok nem a palesztinok jogaiért "harcolnak" hanem csak a zsidók ellen. Ez pedig már antiszemitizmus.
2014. ápr. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

6: a kis eszmefuttatásoddal csupán az a gond, hogy nem igaz; te bármennyire is szeretnéd, hogy így lenne.

Nem tudom, ki éljenzi itt Iránt. Szíriában pedig a legtöbb ember kormánypárti, legalábbis én nem találkoztam még sehol olyan emberrel, aki az emberi szívet evő, gyerekeket videón lefejező, vegyifegyvert használó szedett-vedett terrorista csapatokat támogatta volna, akiket a média csak szerényen "kormányellenesekként" nevez meg. Bár a mainstream médiában már hallgatnak róla, úgyhogy te sem vagy a téma rigorózus ismerője, újfent.

2014. ápr. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Parancsolj:


[link]


Bonyolultabb, mint amit én állítottam, de semmivel sem kevésbé drasztikus, gyakorlatilag teljesen korrelál az anticionisták és az antiszemiták csoportja.


És köszönöm, felüdülés hogy jobboldali ember statisztikát kér, sajnos, tapasztalataim szerint általában beérik annyival, hogy "a cigányok bűnöznek, mert menj el Borsodba oszt nézd meg".


Egyébként meg szerinted a tipikus magyar "anticionistának" semmi baja a Magyarországon élő zsidókkal? A tipikus magyar "anticionista" felszólal Putyin emberi jogsértései ellen (pl.: újságírók ellehetetlenítése)? A tipikus magyar anticionista a nemzeteszme ellen van?


Ha a válasz negatív, akkor nem anticionizmusról, hanem mezei antiszemitizmusról van szó... Csak olyan ez, mint amikor a cigányokat romáknak kell hívni, mert az valakinek szebben cseng.

2014. ápr. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én azért vagyok anticionista, mert Izrael egy Nyugati kultúrájú, liberális, dekadens állam. A hagyományos, ortodox zsidókat tisztelem, ahogy a muszlimokat, valamint az ortodox keresztényeket is.
2014. ápr. 16. 12:35
 10/11 anonim ***** válasza:

Elozo:

Es a " Nyugati kultúrájú, liberális, dekadens" muzulmanokat is tiszteled? Ugyanis a Nyugat-Europan elo muzulmanoknak csaknem a fele az.

2014. ápr. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!