Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tisztelt baloldali szavazópolg...

Tisztelt baloldali szavazópolgárok! Ti egyetértetek Kertész Ákos korábbi kijelentéseivel, miszerint a magyarság alsóbbrendű?

Figyelt kérdés
Így emigrálhatott Kanadába is, ahol azt hitette el, hogy üldözik.

2014. ápr. 19. 08:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%

Tisztelt nem tudom milyen oldali (valszeg jobbikos) kérdező!

Kertész Ákos ilyet nem mondott.

2014. ápr. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 belapus ***** válasza:
62%

Nem érzem megszólítva magamat, de az hozzátartozik, hogy ilyet nem mondott.

Ez tipikusan az alacsony intelligenciájú emberek betegsége, hogy nem képesek pontosan idézni az elhangzottakat.

2014. ápr. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
8%
Igen, mert leginkább német származásúak alkotják. Ők azok, akik kimennek külföldre, és lejáratják a lakosságot. Bárcsak örökre kint is maradnának. Egy alsóbbrendű, beltenyésztett nép.
2014. ápr. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 rémuralom ***** válasza:
67%
Szövegértés egyes. Nem vagyok baloldali, Kertész Ákos ominózus soraival sem értek feltétlenül egyet, de KÁ nem azt írta, hogy a magyarság alsóbbrendű, hanem azt, hogy alattvaló. Nem tudom, mennyire van szükség a két szó közötti különbség elmagyarázására, de a biztonság kedvéért megteszem: az alattvaló azt jelenti, hogy jogilag alá van vetve különböző hatalmasoknak, legyenek azok magyarok vagy idegenek. A magyar nép nem egyszerűen alá van vetve ezeknek a hatalmasoknak, hanem egyenesen szomjazza azt, hogy valaki mondja meg neki, mit kell csinálni, mert ha magunknak kell döntenünk, el vagyunk veszve. Mi ragaszkodunk ahhoz, hogy el legyünk nyomva, mi ragaszkodunk ahhoz, hogy az állam megadóztasson minket, és az így begyűjtött pénzből "ingyenes" szolgáltatórendszereket üzemeltessen, mi ragaszkodunk ahhoz, hogy a nekünk nem tetsző dolgokat, legyen az prostitúció, drogok vagy egy bizonyos jövedelem felett további gazdagodás, az állam betiltsa, adókkal és börtönnel büntesse. Ezt jelenti az, hogy a magyar alattvaló. Az alsóbbrendű teljesen mást jelent, azt, hogy a magyar nép Untermenschekből áll, akik pusztán azért, mert magyarnak születtek, vagy Magyarországon élnek, kevesebbet érnek, mint egy olasz, egy lengyel, egy amerikai, egy kínai stb.
2014. ápr. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem, nem vagyok Jobbikos. Egy fideszes birkaagymosottkommunistanáci vagyok. Akkor helyreigazítom: genetikusan alattvalónak nevezte a magyarokat. Így megfelel?
2014. ápr. 19. 09:48
 6/16 A kérdező kommentje:
Szerintem akkor is degradáló a kifejezés, és ezzel nem vagyok egyedül.
2014. ápr. 19. 09:50
 7/16 anonim ***** válasza:
67%
Azzal, hogy genetikailag alsóbb rendűk lennénk már csak azért is baromság, mert egy genetikus nemigen tud megkülönböztetni egy magyart, egy szlováktól vagy osztráktól. Olvasztótégely vagyunk. Van egy rossz hírem, de már egy ősmagyarral sem egyezik meg a genetikai állományunk. Abban pedig van igazság, hogy a magyarok élvezik ha uralkodnak rajtuk. Ha nincs vezír, legyen az Habsburg, náci vagy kommunista akkor nem érzik magukat komfortosan. Mondhatni szubmisszív nép vagyunk többségében, persze ez csak általánosítás. Meg kell nézni, hogy milyen rendszert szeret a magyar jelenleg is és rájössz hogy van igazság a szavaiban.
2014. ápr. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

[link]


"Ma már a második világháború borzalmaiért, a Holocaustért egyedül a magyar a felelős, mert a magyar nép az (a német néppel ellentétben), amelyik se be nem vallotta, meg nem gyónta a bűneit, se töredelmes bűnbánatot nem tanúsított, se meg nem fogadta, hogy soha többé, se bűnbocsánatért nem esdekelt."


Teljesen agyára ment a hk a háborodottjának. Csak sajnos az ilyenek ugatják teli a nemzetközi sajtót is Magyaroszágról.

2014. ápr. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
87%
Érdemes elgondolkodni, mi lenne, ha a zsidókról mondana ilyet valaki. Akár azt, hogy genetikailag alsóbbrendű, akár azt, hogy alattvaló.
2014. ápr. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
87%

"Ez tipikusan az alacsony intelligenciájú emberek betegsége, hogy nem képesek pontosan idézni az elhangzottakat."


Igen, ezzel mélyen egyetértek.

Ne felejtsük el, hogy a baloldali zsidó ATV kezdte a sort azzal, hogy képtelenek voltak helyesen közölni KÁ levelét:)

A többi bakiról meg már ne is beszéljünk, annyira hülyék.

2014. ápr. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!