Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha nem szeretem a jobbikot,...

Ha nem szeretem a jobbikot, akkor cigánypárti vagyok?

Figyelt kérdés
Cigánypárti vagyok attól, hogy undorodom a jobbik politikájától, gyűlölöm az egész pártot? Szerintem szánalmas az egész. Nem provokáció, én így érzem, és, mikor mindig kifejtem, akkor cigánypárti zsidó vagyok. Pedig elhihetitek, ha a cigányok ellen kellene indulni én lennék az első aki fegyvert fog. És zsidó még a családunkban sem volt.
2009. dec. 22. 13:56
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
48%
Ha telennél az első akkor mi nem tetszik a jobbikban? Ha nincs zsidó hozzátartozod mi nem tetszik? Ismerek olyan zsidot aki szerint a jobbik teljesen korrekt lenne ,csak tulságosan antiszemita és radikális . Na de mi az amitol undorodsz áruld el? Mert az MSZP vagy a FIDESZ jobb? Ha ök maradnak hatalmon akkor a cigányok helyzete nem változik és 50 év mulva fehér ember csak a képeken lesz.
2009. dec. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
44%

Kedves Utolsó! Azért, mert valamiben egyetért, attól még az egésznek miért kéne tetszenie?

Én sem csípem a romák habitusát és stílusát, de a jobbiktól is undorodom.

Az összes többi párttól is hányok, még mielőtt megkérdeznéd. De hozzátenném azt is, hogy minden vezetés a népet tükrözi! A magyar ember minden alól ki akar bújni, mindig a könnyebb megoldást keresi. Kamu rokkant igazolványosok, kamu munkanélküliek, kamu nyelvvizsgások, kamu diplomások. Mindenki mindenhol korrupt. Ha nem így lenne, akkor már rég borult volna a bili, de mindenki sáros! A magyar ember úgy érzi neki minden jár, a másiknak meg semmi. A szomszéd tehet mindenről, meg a kormány, meg anyu, apu, főnök, tanár stb. Felelősséget vállalni? Na azt nem... És még egy ilyen ku.rva irígy nép nincs a földön!

Ha valakinek jól megy? Utáljuk! Biztos lop, csal, hazudik! Ja hát én is, de rá vagyok szorulva! Nagy büdös gusztustalanság!!! Fizessük meg jobban a rendőrt, akkor majd nem lesz korrupt! Baromság!!! Vietnámban egy tál rizsre való az átlagfizetés, mindenki nyomorban él, mégsem tudod megvesztegetni a rendőrt! Ez hozzáállás kérdése, és a magyar hozzáállás tragikus...

Aki elmegy dögöljön meg. Aki boldogul itt, az is dögöljön meg, mert biztos lopja a pénzt....

Vicc...

2009. dec. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg támadható a Jobbik álláspontja és nem vagy cigány párti. Én sem értek egyet a Jobbikkal, de a cigányoktól tényleg kiráz a hideg.
2009. dec. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
71%

Nem, ez nem jelenti azt, hogy cigánypárti vagy.

De megkérdezhetem, hogy konkrétan mi az, ami miatt undorodsz a párttól, miben nem értesz egyet a politikájával?


Egy kíváncsi jobbikos

2009. dec. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
80%

Én meg nem szeretem a pacalpörköltet.

Akkor én most vegetáriánus vagyok?

2009. dec. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim válasza:
57%

Még a kérdező se tudja hogy miért undorodik a jobbiktól...


Szebb Jövőt !

2009. dec. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
8%

Szerintem meg nem kellene ennyire végletesen gondolkodni. A cigányprobléma az bizony probléma, amit valahogy muszáj lesz kezelni. A jobbik merte először kimondani, de ettől még nem feltétlenül jó a megoldásuk. Nagyon csúnya az az uszító retorika amit folytatnak, nem csoda, hogy undorodsz tőle.


Ettől még parlamenti pártokkal sem kell szimpatizálni. Esetleg ha érdekel, nézz rá a lehetmas.hu-ra, hátha ők szimpatikusabbak. Én rájuk szavazok ha sikerül nekik elindulni.

2009. dec. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
Én elolvastam a programjának minden részletét, azután nyilatkoztam így. A jobbik egy álomvilágban él, és agyobbakat hazudik, mint bármelyik másik párt. A legjobban pedig az irritál, ahogyan azokkal az emberekkel bánnak a jobbikosok, akik esetleg meg merik kérdőjelezni a szent pártjuk programját és létjogosultságát.
2009. dec. 22. 14:40
 9/40 anonim ***** válasza:
44%

14:39


Milyen uszító politikáról beszélsz? Mondjál már nekem valami uszítót a Jobbiktól, légyszi! Mert így hirtelen nem tudom, hogy mire gondolsz.

2009. dec. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:

Darth Vader


nem vagy cigánypárti


de a többi párt se jobb a jobbiknál

2009. dec. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!