Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha én nem szeretem a zsidókat"...

Ha én nem szeretem a zsidókat" mert tapasztalati fenntartásaim vannak", de nem megyek oda vergődni hozzájuk, csak kérem hogy engem hagyjanak békén, akkor antiszemita vagyok?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 21. 16:49
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
24%
Igen.
2010. ápr. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
16%
Az.
2010. ápr. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
50%
nem
2010. ápr. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 A kérdező kommentje:

De miért lennék én rasszista?

Mert nem akarom megégetni velük a szám?


Nekem kötelező a zsidókat szeretni, vagy kiszolgáltatni magam nekik? Én nem akarom őket bántani!


Ezt elmagyarázná, valaki aki szerint antiszemita vagyok?

2010. ápr. 21. 16:58
 5/51 anonim ***** válasza:
66%
Mi az hogy "kérem hogy engem hagyjanak békén"?Hozzád odaszoktak menni a zsidók valamiért?
2010. ápr. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim válasza:
30%
te bubzi a cigányokat kell utálni!
2010. ápr. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
52%

"az antiszemitizmus szót általában a zsidók iránti ellenszenv megnevezésére használják."

Forrás:Wikipedia


Na ezért.

2010. ápr. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 A kérdező kommentje:

Mi az hogy "kérem hogy engem hagyjanak békén"?Hozzád odaszoktak menni a zsidók valamiért?



Nem feltétlen.

De én nem akarom hogy még többen uralják az országot ahová születtem. Hogy most egy kics és 5 évmúlva és csak azt veszem észre, hogy mindenhol a zsidók uralkodnak.

Hogy a mérhetetlen pénz iránti szenvedéjük " ami már most is érződik az egész országon" végletesen kizsigerélje a környezetem és engem.

Nem akarom hogy teljesen betelepedjenek az országba, maradjanak ott ahol vannak, én sem akarok oda menni.

Felvásárolnak mindent, és éhbérért dolgoztatnak ha csak lehetőségük van rá. Őket nem érdekli hogy te hogy gebedsz éhen.


Mi ezzel a baj?

2010. ápr. 21. 17:05
 9/51 A kérdező kommentje:

"az antiszemitizmus szót általában a zsidók iránti ellenszenv megnevezésére használják."

Forrás:Wikipedia


Na ezért.



Ezekszerint ha nem hagyom magam kifosztani, akkor már is antiszemita vagyok?


Ez furcsa!

2010. ápr. 21. 17:07
 10/51 anonim ***** válasza:
Mindenkinek jogában áll nem befeküdni nekik, így neked is, attól még, hogy nem állsz velük szóba, attól még nem vagy az.
2010. ápr. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!