Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobboldaliak, szavaznátok az...

Jobboldaliak, szavaznátok az LMP-re?

Figyelt kérdés
Magukat jobboldali-liberálisnak valló ismerőseim többsége rájuk szavazott, vagy csak listán, vagy egyéniben is, és olyan, régebben elvileg a Fideszhez kötődő szakemberek is őket támogatják, mint Mellár Tamás közgazdász, Róna Péter vagy épp Ángyán József (talán Sólyom László is ide sorolható). Ti szavaznátok rájuk, ha igen, miért?

2014. ápr. 21. 19:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%

Jobboldali-liberális?

viccelsz?

2014. ápr. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
15%

Jobboldali - liberális...Az meg milyen? Fából vaskarika.


De nem, nemzeti - konzervatív vagyok és nem szavaznék ezekre. És aki az LMP - re szavazott az nem jobboldali.

2014. ápr. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
89%
Persze. Aki kiábrándult a Fideszől az utóbbi négy évben (de nincs kedve köszöntőt írni a führer 125. szülinapjára a kuruc.info-n vagy már elmúlt 25) annak nem is nagyon más lehetősége.
2014. ápr. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
94%
Miért lenne vicc az, hogy valaki jobboldali liberális? Én is az vagyok.
2014. ápr. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Ozmium42 ***** válasza:
0%
Ha az LMP Izraelben indulna a választáson, és én egy izraeli jobboldali szavazó lennék, akkor igen, de csak Schiffer miatt.
2014. ápr. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
95%
Én is jobboldali liberális vagyok, páran nagy tévedésben vannak, igenis ez egy létező fogalom, anno a liberalizmus a jobboldaliaknál indult el. A választáson az LMP-re szavaztam, de csak azért, mert jelenleg nincsen jobboldali párt (nem, a Fidesz nem jobboldali párt), és az LMP-t tartottam a legkisebb rossznak.
2014. ápr. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
100%
Én támogatom most a Fideszt, de úgy gondoltam, hogy sokan fognak rájuk szavazni. Egyetértek az LMP-vel sok dologban, rájuk szavaztam. A Fidesznek mindegy volt, nekik minden támogatóra szükségük volt.
2014. ápr. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
3%

****

Miért lenne vicc az, hogy valaki jobboldali liberális? Én is az vagyok.

***

akkor te egy bohóc vagy!

2014. ápr. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
11%

A jobboldal a nemzeti értékek felé húz,

Hogyan lehet ez liberális?

2014. ápr. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
13%

liberation!

...

Mindent lehet, ami nem TILOS!

Tégyleg így akarunk élni?

2014. ápr. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!