Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Itt tart a pintéri rend?...

Itt tart a pintéri rend? Fényes nappal szúrtak le egy embert a 4-6os vonalán az Oktogonnál.

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2014. ápr. 25. 12:32
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
82%

"Akkor is voltak lopások, amikor lefejeztek érte."


Csak az idő haladtával csökkent az elkövetők száma. Hahahaha...

2014. ápr. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
54%

13!

Csak mindig születtek az újak, mint ma is. Tele vannak a börtönök mégis sok a bűnöző.

2014. ápr. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Bár én is azt mondom, hogy Pintérnek és társainak börtönben lenne a helye (vagy villamosszékben), de egy utcai késelésről nem ők tehetnek, hanem az egész társadalom, aki meghunyászkodik, és kussol, mikor deviáns alakok kerülnek közéjük.
2014. ápr. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
5%

"Hülye az, akinél nincsen önvédelmi fegyver. Gumilövedékes pisztoly, gázpisztoly, gázspray. Ezek mind játszanak legálisan. "


Az ilyen szarokat sohasem támogattam. Ha az embernek nincs pénze egy tisztességes 45ösre inkább ne is vigyen semmit.

2014. ápr. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
73%

"Az ilyen szarokat sohasem támogattam. Ha az embernek nincs pénze egy tisztességes 45ösre inkább ne is vigyen semmit."


Akkor meg minek sírsz, ha nem is akarsz ellene tenni?

2014. ápr. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
56%
Kíváncsi vagyok, hogy bármelyik párt vagy vezető is hogyan oldaná azt meg, ha gyilkolni akar valaki akkor ne tegye. Ha megy akarja tenni megteszi. Főleg ha szabad fegyvertörvény lenne, akkor a legálisan tartott fegyverével lőne agyon úgy, hogy gondolkodni nem lenne ideje senkinek.
2014. ápr. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
54%

"Kíváncsi vagyok, hogy bármelyik párt vagy vezető is hogyan oldaná azt meg, ha gyilkolni akar valaki akkor ne tegye. Ha megy akarja tenni megteszi."


Sehogy Tündérke!

Csak, ha utána tarkón lőnék a parasztot, nem lenne belőle visszaeső!

2014. ápr. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
43%
Le a fidesszel!
2014. ápr. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

"Csak, ha utána tarkón lőnék a parasztot, nem lenne belőle visszaeső!"


Csak ki lőné tarkón ha nincs ott?

2014. ápr. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
76%

"Az ilyen szarokat sohasem támogattam. Ha az embernek nincs pénze egy tisztességes 45ösre inkább ne is vigyen semmit."


Mindenkinek szíve joga megkéseltetni, kiraboltatni, megöletni önmagát. Inkább .45-ösöm lenne, mint ezek, de az nem elérhető legálisan, a gázpisztolyok meg igen.

Ha lelőnél egy bűnözőt ma Magyarországon, akkor is téged ítélnének el. A gázpisztolyok (gázspray-k, gumisok, stb.) meg arra jók, hogy el tudj menekülni sértetlenül a támadó elől, míg ő a saját fájdalmával van elfoglalva.

2014. ápr. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!