Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyre csökken a munkanélkülisé...

Egyre csökken a munkanélküliség! Mi a baj a FIDESZel?

Figyelt kérdés

Az előző kormány alatt egyre csak nőtt a munkanélküliség, de egyedül a FIDESZ alatt csökkent és egyre jelentősebb ütemben [link] Friss felmérés szerint [link]


Az előző kormányok hibáit nem lehet 1-2 év alatt orvosolni, ezért a jelentős javulásra még várni kell, de már most is érzékelhető a javulás. Mégis a fórúmba sokan szidják a FIDESZt miér?


2014. ápr. 25. 14:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
83%
Manipulált statisztikákra sosem adtam. Inkább a szememet használtam mindig is. Én pedig azt látom, hogy egyre kevesebb a munka, sőt sokakat rúgnak is ki. Azt pedig, hogy miért szídják sokan a kormányt, inkább nem mondanám. Egyrészt a magad fajtának felesleges, másrészt pedig nem akarom a híveit megbántani.
2014. ápr. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
83%
keress egy ismerőst a munkaügyi kp-ban, aki elmeséli, hogyan is vank összeállítva a statisztikai adatlap. Érdekes lesz, ígérem.
2014. ápr. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Nincs ismerősöm a munkaügyi kp-ba, de annak aki szegény mindíg negatívan látja a világot ez pszihológia. Én a képzett közgazdászoknak hiszek !
2014. ápr. 25. 14:28
 4/22 Ozmium42 ***** válasza:
90%

[link]


Talán helyesebb lenne úgy fogalmazni, hogy csökken a közmunka nélküliség, és nőtt a magyar foglalkoztatottság Londonban.

2014. ápr. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
85%
Csak ennyivel több közmunkás lett, de jó...
2014. ápr. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
95%

Na ja, ha számít a szart sem érő közmunka és a külföldön dolgozók, akkor tényleg csökken a munkanélküliség, csak éppen mindkettőn veszít az ország.


Statisztikákkal mindent lehet bizonygatni és mindennek az ellenkezőjét is.

2014. ápr. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
83%
A bajokat reggelig sorolhatnánk. A munkanélküliség és az államadósság az eget veri, a közbiztonság a béka segge alatt...
2014. ápr. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
87%
könnyű úgy javulni, hogy nem kell feltüntetni, csak azokat a munkanélkülieket, akik ellátást kapnak...
2014. ápr. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
14%
ha kevés eső esik idén, az is a fidesz hibája lesz.
2014. ápr. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
85%

"psziho" mi? dzsizösz :D


Ha a közgazdászoknak hiszel, akkor olvass független közgazdásztól/elemzőktől. Minden kormány alatt vannak jó és rossz döntések, én úgy látom, hogy a csökkenő munkanélküliséggel érvelni a fidesz mellett nem a legszerencsésebb, hiszen az, hogy a statisztikák szerinti besorolást módosítják nem csökkenti valójában a munkanélküliséget.


Egy jó példa lehetne, ha azt mondanám, hogy a darazsak és a méhek nagyon hasonlítanak. Ha holnaptól a darazsakat méheknek hívnám, akkor az ország méh statisztikája megugrana, de a termelt méz mennyisége nem változik.

2014. ápr. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!