Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 2010-ben Fidesz-Jobbik-Fkgp-Kd...

2010-ben Fidesz-Jobbik-Fkgp-Kdnp nagykoalíciónak mennyi az esélye?

Figyelt kérdés
Mert azért azt se feledjük, hogy 1998-ban határozattan elutasította a Fidesz a kisgazdákkal való koalát, aztán mégis lefeküdtek nekik.
2009. dec. 23. 20:08
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
66%

Semmi!

Fidesz+Kdmp, illetve Jobbik+ Fkgp összeállás az elképzelhető!

A Jobbik nem akar koalíciót, kívülről is tud támogatni, és nem kötelezi el magát a Fidesz nagy egy a zászló olvasztótégelyének! De minek is tenné, konstruktív akar lenni nemzeti alapon! Viszont a Fkgp vel sok közös elképzelésük van, persze a Fidesszel is!

2009. dec. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
31%
Minek ide nagy- vagy kiskoalíció? Még mindig nem fogtad fel, hogy a FIDESZ-nek kétharmados győzelme lesz?
2009. dec. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Semmi, az FKGP-be se jut a parlamentbe
2009. dec. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
72%
A Fidesznek csak akkor lesz 2/3-os többsége,ha a részvételi arány 30 % körül lesz csupán.A KDNP pedig eddig is csak azért jutott be,mert a válaszások előtt már együttműködtek a Fidesszel.
2009. dec. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
49%
20.40: Kifejtenéd egy kicsit bővebben, miért nem lesz a FIDESZ-nek kétharmada?
2009. dec. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
37%
Fidesz-Jobbik koalíció elképzelhetetlen,viszont szerintem Fidesz-mszp nagykoalíció lesz.
2009. dec. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
48%

20.43.-nak.Azért nem lesz kétharmada,mert csak azok szavaznak rájuk,akik imádják Orbánt,és elhiszik az igéreteit.Ilyenek pedig max.1,5- 2 millióan vannak.A Fidesz kormány alatt csak a jómóduaknak és a gazdagoknak volt jó,a kiskeresetűek és a nyugdíjasok,több gyerekes családok pedig rosszul éltek.Ezért nem hisznek most a Fidesz ígéreteinek sem, és nem várnak semmi jót tőlük.

Kérdés,hogy a templomokban mennyire tudhák megint befolyásolni az embereket.És elég sokan mennek át a Jobbikhoz ( sajnos).

Úgy gondolom,hogy nagyon sokan nem mennek el szavazni,mert nincsen kire..

2009. dec. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
62%

"20.40: Kifejtenéd egy kicsit bővebben, miért nem lesz a FIDESZ-nek kétharmada?"

mert az mszp által keltett hatalmi vákuum beszívta a Jobbikot és az LMP-t is többek közt.

2009. dec. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
69%

Az MSZP sok szavazót bukott, a jobbik révén és most itt van Bokros is!


A Jobbik nagy meglepi lesz! Hihetetlen torzak a felmérések, és a valóság közötti különbségek. Vidéken nagyon népszerű, és akik a jobbikot jelölik, azok nem billegnek és elakarnak menni szavazni! Az Ep választáson esélytelennek volt minősítve, amiről tudjuk hogy elpocsékoltnak tekintik sokan, most nem ez lesz a helyzet! 20-25% szerintem!

És a Fidesznek is konyul a szája a Jobbik miatt, mert most már őket is morzsolja keményen!

2009. dec. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
62%
Nekem is ugyanaz az érzésem, mint a 21.43-nak, csak én ezt így nem mertem leírni, mert a hivatalos adatok ezzel nem csengenek egybe. De tényleg úgy néz ki, hogy a FIDESZ-nek már nem az enervált MSZP a fő ellenfele, hanem a Jobbik. Nekem szinte minden barátom jobbikos lett, meg ez a radikális hangulat és gondolkodás nagyon elterjedt, ezt nem lehet nem észrevenni. (Én viszont továbbra se akarok szavazni, félek már mindenkitől.)
2009. dec. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!