Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vajon kik lehetnek a renitense...

Vajon kik lehetnek a renitensek, ha "idősebb romákkal szemben mutattak némi tiszteletet. "?

Figyelt kérdés

Az index nem nagyon szereti nevén nevezni a dolgokat, sajnos!

[link]


2009. dec. 24. 11:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Csodálkozzunk? Fölösleges. Idáig süllyesztettek minket...
2009. dec. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
46%
De jó lenne az élet cigányok nélkül.
2009. dec. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
51%
"általános iskolánál a felszálló diákok megvadult RAJként vágtattak fel a járműre"
2009. dec. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
59%
Nem csak ezek a diákok ilyenek.10 évvel ezelőtt hetente kétszer kellett az 50 km-re levő nagyvárosba buszoznom.Reggel 7-kor még nem volt gond,de du.2-kor már igen.A Volán kevés kocsit indított.Az iskolából jövő diákok félrelöktet mindekit,fiatalt és örget,feltolakodtak a buszra és elfoglalták az ülőhelyeket.Ha valamelyik leszállt,akkor gyorsan egy másik diák ült a helyére.Ülőhely csak az utazás közepetáján lett az diősebbeknek.Ezek a diákok mind magyar gyerekek voltak,egyetlen cigány sem volt közöttük.Ők sem különbek.Nem vagyok cigánypárti különben.
2009. dec. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%
miért mindig az a reagálás egy ilyenre, hogy a "fehérek se különbek"? egy fehér gyereket meg lehet fogni a szülők révén ált, egy fehér embert le lehet tartóztatni, egy fehér embert pofán lehet verni ha megtámad.
2009. dec. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Meg van a kurucos alternatíva is!

[link]

2009. dec. 24. 16:31
 7/13 anonim ***** válasza:
45%
Azért ez a válasz rá, mert igaz. Ha egy csapat cigány kölyök zaklat másokat a buszon, akkor büdös cigányok, ha egy csapat fehér gyerek zaklatja őket, akkor büdös kölykök. Szánalom.
2009. dec. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
78%
A magyar kölykök kezelhetőek, a cigány kölykök nem, vagy csak középkori módszerekkel.
2009. dec. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"Azért ez a válasz rá, mert igaz. Ha egy csapat cigány kölyök zaklat másokat a buszon, akkor büdös cigányok, ha egy csapat fehér gyerek zaklatja őket, akkor büdös kölykök. Szánalom."


Gyorsan írjátok bele az elempé programjába. Talán van, aki még beveszi ezt a dumát ebben az országban.

A lényeget amúgy leírták: a magyar gyerek kezelhető, a cigány szociokulturális okok miatt nem. Ezek után a folyamatos baloldali szerecsenmosdatás egyszerű hazugság.

2009. dec. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Azért ez a válasz rá, mert igaz. Ha egy csapat cigány kölyök zaklat másokat a buszon, akkor büdös cigányok, ha egy csapat fehér gyerek zaklatja őket, akkor büdös kölykök. Szánalom.


Pubikám, az egészről gőzöd nincs!

Azokat a cigánygyerekeket fel lehet pofozni a buszon, nem ez a gond.

Csak aki megteszi, azzal mi lesz ha hazaértek és a cigány kolónia rámegy?

Mikor a kis cigánygyereket küldik kötekedni, meg markecolni, aztán meg jön a többi!

A magyaroknál még ha az arányokat nem nézzük, akkor sem létezik ilyen fajta terror!


Nekem nem nagyon volt még problémám személyesen velük mert nem vidéki vagyok.

De volt már sztorim, és csak a véletlenen múlt hogy számomra jól végződött.

A rokonaim között vannak vidékiek, és oda szerveztünk buli, elég nagy létszámmal.

Én már hamarabb ott voltam és lévén hogy sok vendéget vártunk ment a készülődés, így elmentünk a boltba. Jól bevásároltunk, ami szemmel látszott a csomagokon, és amikor pakoltunk volna az autóba, két szaros cigánygyerek odajött darzni, sőt követelőzni!

Teljesen nyilvánvaló volt hogy, a szemközti kocsmából biztatják az idősebb fajtársai.

Nem vagyok kisdarab és van tartásom, igyekeztem elhesegetni, bár a rokon már kezdett aggódni. Aztán elkezdett a kis taknyos cigány rugdosni, én meg olyan pofont adtam neki hogy megperdült. Egyből jöttek a kancigányok, és ütöttem őket, de kezdtem vesztésre állni.

Ekkor megjöttek a többiek 4 autóval, és mondanom sem kell hogy vége lett a balhénak sec perc. Illetve azt hittük, de ránk jött a cigánysor. Buták, ostobák, nem mérték fel az esélyeiket és nagyon csúnyán összevertük őket. Azóta a rokonak előre köszönnek!


De mi van, ha történetesen nem a mi társaságunk jár így!

Nálunk a csapat nagy része, egy klubba járt ütni-rúgni-vágni az az egy félig ex, és félig aktív thai box csapatba kötöttek bele!

2009. dec. 24. 18:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!