Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül maradok (de NEM magányosan! ) ha megkövetelem a tiszteletet és a kölcsönösséget (ide értem a kölcsönös szexuális örömforrást)?

Figyelt kérdés

Sajnos az a tapasztalatom, sok férfi egoista, lekezelő, arrogáns és még a szexben is csak a saját öröme érdekli.

Ezt pedig nem engedem többé, egyiket sem!

Ha egy férfi ezek után alpári módon beszél velem, vagy még kezet is emelne rám, a szexben sem teljesít úgy, hogy nekem is jó legyen, nemcsak neki, kiadom az útját!

Találok-e olyat, amelyik tisztelettudó és a szexben is jó?

A legtöbb férfi leszopatja magát, még arra is lusta, hogy normális módon szeretkezzen egy nővel. Ha mégis, nem érdekli a közös örömszerzés, de elvárja, hogy a nő kényeztesse.


2011. júl. 14. 15:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Még egy idióta aki általánosít. Tudod mit? Igen, minden férfi ilyen, menj apácának.
2011. júl. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
Azért szép a világ mert nem fekete fehér. Ha ilyeneket találtál eddig, és megcsináltad nekik a dolgokat, akkor gratulálok neked is, hiszen amíg vannak hülye nők, addig lesznek ilyen férfiak is. Ugye milyen egyszerű? De van millióféle ember, és ezért mindenki mááásmilyen. Durva mi? Az orális szex meg nem minden esetben megalázó. De ha valaki úgy is megteszi, az meg is érdemli.
2011. júl. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Tehát szerinted minden nő, aki párkapcsolatban él, az nem követeli meg a tisztelet és kölcsönösséget?


Hű... hát akkor mocskosul sokan vagyunk mi szánalmas, megalázott, szolgasorsú asszonyok. :)



Egyébként nem az a kérdéses, hogy ezután megengedd e, hanem, hogy hogy engedhetted valaha is, hogy ilyen pasi melletted legyen???

2011. júl. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Tyukver-el értek egyet!

Senki nem mondta h hagyd lekezelni magad eddig sem. Te engedted nekik.

20L

2011. júl. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Igen, egyedul fogsz maradni ilyen felfogassal. Tudniillik ha barmit is MEGKOVETELSZ.

Kovetelni az alkalmazottadtol kovetelhetsz, esetleg a gyerekedtol de nem a parodtol, egy kapcsolatban nem KOVETELUNK meg semmit a masiktol.

Adott ket felnott ember, akik kiprobaljak milyen egyutt, kiprobaljak hogy illik ossze a termeszetuk. Nem allit kovetelmenyeket es szabalyokat egyikuk sem, kozosen dontik el hogy mit akarnak.


Aztan ha nem mukodik akkor szakitanak.

2011. júl. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Egy kérdés.

Teszem azt ha a férfi csak úgy rádverné, mert olyan a kedve, neked ez már azt jelentené hogy kizárt a szexuális életéből, ráadásul nem adja meg a kellő tiszteletet?

2011. júl. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Megköveteled? Hát, akkor remek férfiakkal voltál eddig, mivel ők is követeltek tőled... de te aztán nem vagy se arrogáns, se lekezelő, igaz? Legyél leszbikus, nehogymár mi győzködjünk... legalább több férfi marad a normális nőknek... 23L
2011. júl. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

nem tudom eddig milyen emberekkel voltál együtt, de a férfi szót a nemes értelmében nem használnám rájuk.

talán összefújja a szél a szemetet? de ne legyen igazam...

2011. júl. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
hát nem tudom, eddig én sosem kerültem össze ilyen férfival...
2011. júl. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

jajj ne mondjátok már lányok, hogy csak ilyenekkel találkoztatok?

"Sajnos az a tapasztalatom, sok férfi egoista, lekezelő, arrogáns és még a szexben is csak a saját öröme érdekli. "


sokszor én is "nőgyűlölő" vagyok a sok semmirekellő miatt és még ismerkedni sem szeretek ennek ellenére mégis ismerek egy-két nagyon értelmes-szép-rendes lányt.

baromi rossz helyen keresgettek ezek szerint...

2011. júl. 15. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!