Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nyelvi előkészítősök! Megbántá...

Nyelvi előkészítősök! Megbántátok, hogy oda mentetek?

Figyelt kérdés
8.os vagyok,mindjárt felvételi.Az összes tanárom mondja,hogy menjek NYEK-es osztályba,én is szeretnék,ráadásul a két legjobb barátnőm is jönne.Azt hallottam,hogy bukdácsolnak 10.ben a nyelvisek.Igaz ez?
2013. szept. 3. 14:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon megbántam (6 éve). Nem a bukdácsolásért, mert szerintem ez hülyeség, ugyanolyan, mintha akkor kezdenéd a gimi elsőt. Elvileg az lett volna a lényege, hogy rendesen megtanuljuk a nyelveket, ebből semmi nem lett. Az emelt óraszámú nyelvemmel simán 5ös voltam, és a másik is ment. Gyakorlatilag 1 évig "vegetáltam", és sajnálom azt az 1 évet.

Persze vannak gimik, ahol nyilván jobban megtanítják, de ezt ki kell tapasztalnod, akkor meg már elment egy éved megint.

Szóval, ha én megint 8.os lennék, biztos, hogy sima gimibe mennék, esetleg kéttannyelvűbe.

2013. szept. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon, nagyon megbántam. Jóformán semmit sem ér/használ, és egy év elpocsékolás + szenvedést jelent... nem véletlenül fogják nemsokára megszüntetni, mert tényleg semmi értelme.

Szerintem jobban jártál volna egy sima 4 évfolyamossal.

2013. szept. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nálunk jó a nyelvoktatás.:)
2013. szept. 3. 16:48
 4/7 A kérdező kommentje:
Döntöttem,megpróbálom a NYEK-et.:)
2013. szept. 6. 15:55
 5/7 anonim ***** válasza:
Majd írd meg, hogy megbántad-e...:D Én igen! Angolból semmit sem javultam, mondjuk alapból elég komoly szinttel mentem oda. Német a második nyelvem, de épp, hogy alapfok, mert borzasztóak a tanárok, akárhogy próbálkoznak. Ezért felesleges volt a +1 év, már rég egyetemista lehetnék.
2013. szept. 9. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igazából,még motivál az is,hogy válogatott osztályba leszek...:D Emelt angolos vagyok,heti 5 óra már több éve:)
2013. szept. 9. 06:46
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem is jelentkeztem nyekes osztályba,rájöttem,hogy hülyeség.:D 4 évesbe megyek,fel is vettek.:)
2014. máj. 31. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!