Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik! Ti megbántátok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Ti megbántátok már hogy nem mentetek oda egy lányhoz buszon/metrón?

Figyelt kérdés
2013. okt. 4. 18:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem
2013. okt. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen, volt már rá példa...
2013. okt. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

én sokszor de szerintem azok a lányok is akik figyeltek engem xD

17/F

2013. okt. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Igen.. Ha csak mellete van ülőhely de le kell szállnom ezért nem ülhetek mellé.. Vaaaagy ő száll le.. De akkor szabad az ülés szóval nyugodtan leülhetek ha nincs más aki leül oda..

Dee ha te ismerkedésre gondoltál akkor az a válaszom hoooogy: Igen..

2013. okt. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
igen xD megbántam :D bár volt egy csaj akit úgy ismertem meg hogy összekoccant a fejünk a buszmegállóban.. a buszon meg mellém ült azt végigbeszéltük az utat :D
2013. okt. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

igen, nem egyszer, de milliószor és végtelenszer :D

de nekem is fura ízlésem van, mindig az tetszik, akinek nem kellek :D

2013. okt. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Buszon, metrón nem, viszont megbántam hogy nem mentem oda az utcán miútán mosolygott, mivel túl stresszes voltam pont akkor és siettem és édes is volt. Azóta el is múlt, majd jön más, lehet nem is lett volna semmi belőle, lehet szar volt a természete stb stb. Minek bánni valakit akit nem is ismersz.
2013. okt. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Nem számoltam, de igen, megbántam nem egyszer, egyszer volt, hogy felbátorodtam, és nem szálltam le a villamosról, tovább mentem, ő meg hirtelen leszállt, én csak a kövi megállónál tudtam leszállni, de futottam vissza, addigra sehol sem volt :D
2013. okt. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#7 pont azért mert még nem ismered :D
2013. okt. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Villamoson volt pár nő akiket sajnos nem szólítottam le:(
2013. okt. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!