Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az a Magyar Gárda?

Mi az a Magyar Gárda?

Figyelt kérdés
Milyen céllal alakult, és miért oszlatták fel? Szélsőséges volt-e, ha igen, mennyire?KOnkrét dolgot is írjatok ha tudtok!
2009. dec. 26. 20:17
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:
És normális válaszokat kérek, ha lehet, ne veszekedjetek:)
2009. dec. 26. 20:18
 2/37 anonim ***** válasza:
75%

ha meglátogatod a honlapjukat megláthatod a célkítűzéseiket, mit csináltak stb stb.

jobb mnt olvasni hogy "egy rakás katonásdit játszó hülyegyerek" vs "igazi hazafiak" vitát.

2009. dec. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
82%
igazi hazafiak
2009. dec. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
28%

egy rakás katonásdit játszó hülyegyerek


akkor má':)

2009. dec. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
22%

A honlapjukon megtalálod,hogy mit mondnak magukról.Azért oszlatták fel,mert szélsőségesek,és nem az alapítóokiratnak megfelelő tevékenységet végeztek.Nem tudom,hogy a Bírósági ítélet fenn van-e a neten,abban pontosan megindokolják,hogy miért nem törvényes a működésük.

Engedélyezni sem kellett volna a működésüket.Nincs szüksége senkinek egy katonásdit játszó,unatkozó emberekre.

2009. dec. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
76%
a Magyar Gárda a te egyetlen reménységed arra, hogy 20 év múlva a "C" kategóriás népfelesleg ne mészárolja le a családodat a zsebrádiódért! ...teccikértenyi?
2009. dec. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
74%

A válasz megírásának időpontja: ma 20:34



Tudod mit jelent az, hogy szélsőséges? Gondolom, most vadul guglizol.

2009. dec. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
66%
magyar gárda: [link] örző magyar gárda: [link] am nem katonásdit játszó hülyegyerek vagyok benne voltam én is csak akkor sürték össze a levet a sima magyar gárda meg az örzők itt a megyébe és az feloszlott majdnem mindenkit kidobtak és még nemállok készen megint gárdistának lenni =( amugyis ott csak "katonásdit" játszanák =( éncsak azé álltam be anno mert szeretném szebbé tenni az országot meg szeretném eltörölni a trianoni diktátust ....
2009. dec. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
15%
szerintem nácik, és ha nem is mondják ki akkor is egyértelmű, hogy az összes cigányt és zsidót utálják....
2009. dec. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
84%
Utolsónak: Persze, nácik, meg szélsőségesek. És arra nem gondolsz, hogy nem jogtalanul utálják a zsidókat meg a cigányokat?! Vagy talán te is zsidó vagy cigány vagy? Esetleg nem bírod elviselni az igazságot?!
2009. dec. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!