Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mibe áll Orbán Viktor nagysága?

Mibe áll Orbán Viktor nagysága?

Figyelt kérdés

Egyedülállóan már a harmadik ciklusát tőlti miniszterelnökként és az egyetlen magyar miniszterelnök akit újraszavaztak. Ezeken kívűl Medgyessí, Horn is elismerte hogy kiváló logikai, kommunikatív és egyéb tulajdonságokkal bír. Clinton szerint is a legjobb valaha volt magyar miniszterelnök


Ezen kívűl a párt állandó elnöke és Guruja. A kisemberekkel is kiválóan szótért lakosági fórumon és már másodszor ért el 2/3-adot


A lényeg az, hogy most is újraszavaztuk, igen nagy többséggel, elérte hogy az IMF rövidlejáratú magas kamatú hitelét visszafizettük és a munkanélküliség is csökkent, a rezsi úgy csökken minden évben, hogy az infláció pici vagy defláció van [link]


Mégis minek köszönhető Orbán töretlen fénye?



2014. máj. 6. 22:20
 61/109 A kérdező kommentje:

Még mindíg roppant sikeres és euróőa hőse lett [link]


Ez mégiscsak anagyság jele. Nemde !? :D

2015. okt. 3. 18:54
 62/109 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=nJtkSL9S6bk

https://www.youtube.com/watch?v=tzaP2Iq9JPQ


érdemes a két videót megnézni, hogy az Orbán előtti időszakban mik voltak :)

ki hazudott.

és mit hazudott a magyar népnek..

2015. okt. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/109 A kérdező kommentje:
Jól érzem én, hogy ez a kérdés még aktuálisabb, mint valaha?
2015. dec. 24. 15:17
 64/109 anonim ***** válasza:
IQ maximum.
2016. jan. 11. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/109 A kérdező kommentje:
Magas az IQ-ja, ez tény és ennyi lenne?
2016. jan. 29. 17:20
 66/109 anonim ***** válasza:
96%

Clinton szerint is a legjobb valaha volt magyar miniszterelnök"

En ezt nem tudom mikkor mondta.de azt tudom hogy legutóbb azt mondta hogy egy diktátor es csak lop:D

2016. febr. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/109 anonim ***** válasza:
100%
Európa hőse :DDDDDDD Ember, te mit szívsz? Sőt, orbán fangirl-ök és fanboy-ok, mit szívtok, hogy hurráoptimistán látjátok a világot? Adjatok már nekem is belőle, mert én éppen az ellenkezőt tapasztalom.
2016. febr. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/109 anonim ***** válasza:
97%
a bűnözői karrierben.
2016. febr. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/109 anonim ***** válasza:
100%

Mindig elleneztem egyesek azon vélekedését, hogy intelligenciához, végzettséghez stb. kössék a szavazati jogot, de ahogy olvaslak, kérdező, kezdek elbizonytalanodni. Komolyan mondom, hogy hogy rajtad mindig elröhögöm magam, bár ha eszembe jut, hogy az ország sorsáról van szó, inkább sírhatnékom támad. :(


Ilyen manipulatív videó-összeállítást szerinted nem lehetne mindenkiről készíteni?

Gyurcsány nem az évezred embere, nem is a legjobb, nagyon nem is akarom védeni, mert nem szimpatizálok vele, de inkább három ciklus Gyurcsánnyal, mint egy év Orbánnal!


Nem kezdem tételesen sorolni Orbán sumákolását, bár mindig nagy a kísértés, de már annyi helyen le van írva néhány, és neked úgy megmosták az agyad, hogy nem foglalkozol vele. Bár amúgy se vagy egy észlény. Szóval kár az energiáért.

Ezt olvasd el! [link]

2016. jún. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/109 anonim ***** válasza:
100%
le merném fogadni h ez az a kérdező aki a szentté avatós sz*rt is nyomatja
2016. jún. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!