Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Főleg Jobbikosoknak:Mit...

Főleg Jobbikosoknak:Mit gondoltok, hogy USA egy Jobbikos fejét akarja? Felfigyeltek erre a pártra?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Ez mindenképpen jót jelent, hisz azt jelenti, hogy a Jobbik sérti a nyugati érdekeket és beleköp ebbe a szivárványos ürülékkel tele levesbe.


Minél jobban utálják nyugaton ezt a pártot, annál inkább bizonyságot nyer, hogy jó irányba halad a párt.


Mindig is a neoliberalizmus ellentettje marad.



2014. máj. 9. 11:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Jobbikkal egyet értek, igazi magyar párt. A Fidesz és az MSZP nem magyar párt.
2014. máj. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
12:54, csak hogy tudd, az USA akinek úgy nyalod a valagát, évtizedek óta működtet nyíltan náci pártokat is, egy bizonyos Lauckkal az élen, csak hogy ma se maradhasson ki a jóízű nácizás az életedből, persze csak szigorúan az egészséged megóvása érdekében...
2014. máj. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
A Jobbik nem náci párt !!!!!
2014. máj. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%
13:59, teljesen mindegy, micsoda, a filozófiátok szerint mindenki nácirasszistafasisztatrappistatarisznyarák aki nem a ti lózungjaitokat mantrázza :) neked fölösleges magyarázkodni, hisz végigtoltad a Wolfenstein 3D-t örökélettel, már pontosan tudod, mi az a náci :D
2014. máj. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
A Jobbik nem tartozik és semmi köze a nácikhoz !!!! Ezt jegyezzétek meg !!!
2014. máj. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
10%
Jó vicc.Náci nem is lehetne az a német nemzeti szockók voltak.NSDAP jóreggelt.Ja és jobbikra szavaztam egyet értek velük sok mindenben.Ja és baloldaliaknak üzenem hogy én szeretem az USA-t.Adok gondolkodási idöt mert szerintetek csak az a jobbik szavazó aki nyáltól fröcsögve énekel kárpátia dalokat.
2014. máj. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%
Én csak abban reménykedek, hogy a Jobbik nem vált lightos verzióba, mert akkor a Fidesz bedarálja. Maradjon csak ilyen és akkor előbb-utóbb nyer.
2014. máj. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
44%
Lehet hogy nem náci a Jobbik, de azt le sem tagadhatja(bár próbálja) hogy rasszista, antiszemita nézeteket vall. Persze a cuki kampányban nem mutatja, de minden megnyílvánulásukban megmutatkozik e két vonás. Másrészről Vona az iráni gárdát akarja a nyakunkra hozni. A Jobbik egyszerűen nem szalonképes.
2014. máj. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
A Jobbik nem csak "nem szalonképes" ,hanem be sem kerülhetett volna a parlamentbe ha nem lennének ilyen szociális és társadalmi körülmények az országunkban ,na persze és az egész világon.Vona egy tipikus lelki nyomorék,Novák,pedig egy hőzöngő senkiházi,a többiekről nem is beszélve.
2014. máj. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Már megint a rasszista kártya??? Ja lelettem pontozva mert biztos hazudtam ugye?

Az a rasszizmus ha azért utálom öket mert a viselkedésük minösíthetetlen?...Már bocs de az a rasszizmus amikor egy négert csak azért utálok mert a börszíne sötét.Én a magyarországi cigányokkal nem is törödnék ha normálisak lennének,de látszik hogy nem tudnak és nem is akarnak soha megfelelni a társadalmi normáknak.

2014. máj. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!