Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem tartjátok furcsának, hogy...

Nem tartjátok furcsának, hogy Orbán fizeti a számlát a Gundelben?

Figyelt kérdés
Vagyonbevallása szerint 1,5 millió ft megtakarítása van. Ennyi pénzből ez eléggé érdekes....

2014. máj. 11. 21:07
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Csak akkor vagy a vagyonnyilatkozatában hazudik vagy most hazudik és nem ő fizeti a számlát.
2014. máj. 11. 21:55
 12/24 anonim ***** válasza:
77%

700 ezer milliárdos vagyon? Mi ez a bődületes baromság?


Egyébként a havi fizetése több mint ennyi másfél milla...

2014. máj. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
47%
A mi adónkból nem nehéz neki. Nézd úgy hogy te is adtál bele.
2014. máj. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 Shai-Hulud ***** válasza:
91%

Na aki ismer, az pontosan tudja, hogy messze nem vagyok Orbán-fan, sőt...

De azért néhány dolgot lássunk már tisztán.


Megnéztem a Gundel étlapját. Nem mondom, elég drága, de azért egy átlagos ebédet úgy 20 ezerből ki lehet hozni:

[link]


Megszámoltam a kormány tagjait is. Tizen vannak:

[link]


Rövid fejszámolás után úgy találtam, hogy nagyjából úgy 200 ezer forint körül lehetett ez a kormányzati ebéd.

Nekem (a családnak) ez sok ugyan, de egy miniszterelnöknek nem az.


Emlékszem, mikor a főosztályvezetőmet kinevezték, meghívta az egész főosztályt (38 embert) pénteken, meló után a Trófeába:

[link]

A 38 főre fizetett összesen 209 ezer forintot...


Ugyanezt az összeget egy miniszterelnök miért ne engedhetné meg magának?


Pedro

2014. máj. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
37%
Azt furcsállom, hogy a magyar nép életben hagyta.
2014. máj. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
9%

"Ugyanezt az összeget egy miniszterelnök miért ne engedhetné meg magának? "


Mert még éltében nem termelt meg egyetlen szalmaszálat sem, egyetlen árva ötvenfillérest sem. Gondolom ugyanezt azért a főosztályvezetőd nem mondhatja el magáról.

2014. máj. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
43%
Mondanám, hogy a magánügye, ha nem lennének benne a mi adóforintjaink is. Nehogy azt hidd, hogy szegénykének gondoz okoz bármilyen vacsora megfizetése. Furcsának azt tartom, hogy ha már úgyis az állatkert szomszédságában van, miért nem fogják ott?
2014. máj. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 Shai-Hulud ***** válasza:
86%

"Mert még éltében nem termelt meg egyetlen szalmaszálat sem"


Pillanatnyilag ez a kérdés szempontjából teljesen érdektelen.

Van neki egy miniszterelnöki fizetése, ami nem is kevés.

És egy miniszterelnöknek legyen is magas fizetése! Nem azért, mert szeretjük, vagy nem szeretjük, mert elismerjük a munkáját, vagy nem ismerjük el, hanem egyszerűen a pozícióhoz, annak a tekintélyéhez, a hozzá tartozó reprezentációhoz LEGYEN IS magas fizetése!


Hogy ezt személy szerint Orbán megérdemli, vagy nem, az a szavazáson dőlt el. Úgy látszik, a szavazók többsége szerint igen.

Ha pedig van neki fizetése, akkor azt hadd költse már arra, amire akarja. Például meghívhat ebédre akit csak akar.

(Ha nagyon adakozó lenne, és szétosztaná a szegények között, mindenkire jutna úgy 20 fillér...)


Egyébként sem értem, miért kellene egy miniszterelnöknek egy átlagos fizetést kapnia, vagy miért ne reprezentálhatna? Tulajdonképpen az egész kérdést nem igazán értem. Mi azzal a probléma, ha valaki meghívja a munkatársait, családtagjaikat egy étterembe???


Inkább abban találjatok hibát, amit a Parlamentben csinál, az sokkal célravezetőbb...


Pedro

2014. máj. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

"Megszámoltam a kormány tagjait is. Tizen vannak: "


Ugye azt tudod, hogy nem tízen mentek el?

2014. máj. 11. 22:53
 20/24 anonim ***** válasza:
Azért ez sztem elég nagy hülyeség hogy azért legyen magas a fizuja mert miniszter. Épp ezért nem kéne neki több mert ha ismernéd az alap törit akkor tudnád hogy a minister szó azt jelenti hogy a nép szolgája de ez MO-n inkább fordítva van.
2014. máj. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!