Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbiknak mi a baja a...

A Jobbiknak mi a baja a felekezetünkkel?

Figyelt kérdés

Nem szoktam ebbe a rovatba írni, de most úgy éreztem muszáj.


Biztos egy jobbikos sem járt még Vidám Vasárnapon.Akkor nem viselkednének ilyen ellenségesen.


Hiszem azt, hogy a jobbikosok is megtérnek egyszer.Hiszem azt, hogy az Úr majd visszatereli elkóborolt nyáját a helyes keresztény útra.


Én pedig imádkozni fogok értül.



2014. máj. 14. 21:04
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
84%
Amikor rángatóztok olyankor a konnektorba nyúltok?
2014. máj. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
71%
A Hitgyülit már rég fel kellett volna oszlatni.
2014. máj. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
82%
2014. máj. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
74%

Kiegészítésnek az első kérdésemre/ válaszomra:

Ha nem az áram rángat benneteket akkor azért menekül előletek a normális ember (nem csak a jobbikosok) mert elmeroggyant szektások vagytok. :)


És igazat adok nekik, hogy meg kellene vonni a pénzeket!

2014. máj. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
32%
Amúgy viccen kívül a hit gyülekezetének sok mindenben egyezik az álláspontja a jobbikéval... Lásd: meleg kérdés,liberalizmus pl...
2014. máj. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
89%

"Hiszem azt, hogy a jobbikosok is megtérnek egyszer.Hiszem azt, hogy az Úr majd visszatereli elkóborolt nyáját a helyes keresztény útra. "


Honnan tudod, hogy nem te tévelyegsz rossz úton? Miért a keresztény a helyes út? Ki mondta, hogy az a helyes? Aki azt mondta, az egy diktátor volt?

2014. máj. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
44%

"Hiszem azt, hogy a jobbikosok is megtérnek egyszer.Hiszem azt, hogy az Úr majd visszatereli elkóborolt nyáját a helyes keresztény útra. "


Hogy tértünk volna el a keresztény útról mi, Jobbikosok ? Mi is keresztények vagyunk, a kereszténységet tekintjük építő alapnak ? Talán azért, mert nem imádjuk a nap 24 órájában Izraelt ?

2014. máj. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
87%
Nem vagyok Jobbikos, és nem is szimpatizálok velük. De most igazuk van. A Hitgyüli egy olyan szekta, amelyiknek semmi köze a kereszténységhez, és nem történelmi egyház. A hívei agymosottak, szemellenzősek. Ők az elkóborolt nyáj, akiket vissza kellene téríteni a valódi egyházakhoz.
2014. máj. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
80%

ez is egy hasonló neoprotenstáns szekta, egy tőről fakadnak.

https://www.youtube.com/watch?v=LN-SSETsDtI

2014. máj. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem nem a hittel magával van a baj, sőt nem is a hívőkkel, hanem inkább Németh Sándorral. Egyébként meg a Jobbik hajlamos olyan témába is beleavatkozni, amihez semi köze nincs (az, hogy mér fáj nekik, hogy a hitgyüli létezik nemtudom).
2014. máj. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!