Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbiknak mi a baja a...

A Jobbiknak mi a baja a felekezetünkkel?

Figyelt kérdés

Nem szoktam ebbe a rovatba írni, de most úgy éreztem muszáj.


Biztos egy jobbikos sem járt még Vidám Vasárnapon.Akkor nem viselkednének ilyen ellenségesen.


Hiszem azt, hogy a jobbikosok is megtérnek egyszer.Hiszem azt, hogy az Úr majd visszatereli elkóborolt nyáját a helyes keresztény útra.


Én pedig imádkozni fogok értül.



2014. máj. 14. 21:04
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Veletek az élen T.kérdező. De inkább javítanám is rögtön! Ember ellenesek vagytok ti inkább,aki nem agymosott mint ti az már nem is értékes számotokra. Mennyit is utalsz egyébként az "egyházadnak" havonta? A jövedelmed hány százaléka lesz kötelezően Sanyi bácsi-é.

Pont múlthéten hallgattam(sajnos) az a kesergést-vernyákolást amit ti "istentisztelet" néven véghez vittetek. Valami b.rom megengedte hogy nálunk is legyen "templomotok". Habár inkább jászolra hasonlít, de hát a birkáknak pont jó az is.

2014. máj. 28. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
11%
"nyáját" - ezek vagytok ti. Birkák, akiket írányitani lehet.
2014. máj. 28. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Aki oda akar járni, járjon. Aki nem, az nem. Vallásszabadság van az országban. Az uszítás az megy, de van egy olyan mondás, hogy ugatnak a kutyák, de a karaván halad. Mindenki arra adja a pénzét, amire akarja. Szerintem más sokkal jobban felháborodna,mint a hitesek, ha meg akarnák nekik mondani, hogy mire költsék a pénzüket.Ha én egy alapítványnak akarok adni, annak adok. Ha egy koldusnak, akkor annak. Ha egyháznak, annak, ha pártnak,annak, ha valaki cigire, piára, drogra költi, az se jobb, sőt.

Én adok a gyülekezetnek. Saját szabad akaratomból,és látom, mennyi mindent elért a gyülekezet. Gyülekezeti házak, iskolák, és ezek fenn is vannak tartva.Ezeket én értéknek tartom. Nem sok olyat tudnak nekem mutatni ebben az országban, hogy egy közösség ennyire idejét,pénzét, energiáját,munkáját odaszántan, elsősorban nem közpénzből, hanem a hívők adományaiból így fejlődött, növekedett, gyarapodott volna. Én ennek örülök.Sokan elhiszik azt a ferdítést, hogy Németh Sándornak adunk, csak az ő vagyonát gyarapítjuk. Az egyházat gyarapítjuk, és igen, ha én a pásztor prédikálása nyomán épülök szellemileg, lelkileg,akkor jó szívvel tudok adni mert nekem megéri.Nem koncertekre, bulikra járok "feltöltődni". Tudtommal az sem ingyen van. Isten Igéje ingyen hozzáférhető, de én támogatni akarom ezt a munkát, mert látom az eredményeket.

Ja,és nem imádom Izraelt. A gyülekezeti tagok sem imádják Izraelt. Egyik sem. Mi Ábrahám, Izsák és Jákób Istenét, Jézus Krisztus Atyját imádjuk. Azoknak a daloknak pedig, amik izraelről szólnak, mind bibliai szöveg az alapja.

A Jobbiknak az a baja a gyülekezettel, hogy a Hit gyülekezete nyíltan filoszemita. A Jobbik pedig tudtommal antiszemita nézeteket vall, illetve olyan államokkal "barátkozik", amelyek Izrael ellenesek,nem fogadják el Izrael létezését, sőt létjogosultságát sem. Ez a legnagyobb ellentét.

2014. máj. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Kedves w3dzz !


Miért vagyunk emberellenesek? Ezt kifejtenéd jobban?

A gyülekezetben azt tanítják, hogy szeresd az Urat a Te Istenedet teljes szívedből, teljes lelkedből, teljes elmédből, és minden erődből, és a te embertársadat, mint önmagadat.

Szóval ezt nem értem, honnan vetted.

Ezt írod:"Ember ellenesek vagytok ti inkább,aki nem agymosott mint ti az már nem is értékes számotokra."

Mi az embert értékesnek tartjuk, a bűnt viszont nem tartjuk értéknek.

2014. máj. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

"Látom itt is tombol a keresztényellenesség, nem csak jobbiknál."


Remélem is, hogy tombol a keresztényellenesség.

2014. máj. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
Zsák a foltját megtalálta....
2014. aug. 20. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!