Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért rossz Magyarországnak,...

Miért rossz Magyarországnak, hogy az eu tagja?

Figyelt kérdés
2014. máj. 16. 21:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"A legtöbb magyar terméket eladták, de ha nem tették volna, ma már szinte senki nem venné a Pöttyös Rudit, én még emlékszem az eredetire, ami 3 nap után a hűtőben már megsavanyodott és nagyon ki kellett fogni a finomakat... Ma már egyenízt kapsz, nem azt, amit annó ettél, de hetekkel később is jó még."


Nagyjából egyetértünk, de ebben nem. Sok olyan édesség volt pl., amit ma is vennének az emberek, sőt, szerintem más országokban is eladhatóak lennének. A mai Piros Pöttyös Rudi pedig már nem olyan, mint az eredeti. Más íz, másfajta túró, csoki, talán gyengébb minőségű is, nem tudom, de az eredeti Piros Pöttyösre én is emlékszem, és fényévekkel jobb volt. Viszont van most is Kockás, ami viszonylag közel áll az eredeti Pöttyöshöz.


Szerintem az a baj egyébként, hogy sokan nem értik meg, a rendszerváltás nem egyszerű folyamat, és idő lesz, amíg a fel tudjuk venni a versenyt. Hirtelen akar mindenki mindent, és ellenség kell nekik, akire foghatják a problémákat. Ez a baj szerintem.

2015. dec. 26. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Mert vadidegen külföldiek írják elő nekünk, hogy mit szabad és mit nem.
2017. jún. 9. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!