Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A roma holokauszt miért nem...

A roma holokauszt miért nem öltött olyan méreteket mint a zsidó?

Figyelt kérdés
"A hungarizmus fajelméleti alapon nem beszélt alsóbbrendű és felsőbbrendű fajokról, csak együttélésre képtelen, és együttélésre képes népekről." Azt gondolom ez ma felettébb aktuális.
2014. máj. 18. 16:25
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
2014. máj. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 szántóvető ***** válasza:
0%
ez pedig a Délvidéki vérengzés KÖZVETLEN előzménye: [link]
2014. máj. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
2014. máj. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Itt pedig a zsidó holokauszt közvetlen előzménye.

http://www.youtube.com/watch?v=e1X7QNEF-6s


Bár most igazából szerintem nem az előzményekről volt szó, csak magukról a népirtásokról.

2014. máj. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
59%
Miért érzek antimagyar szagot?
2014. máj. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Azért, mert Hitler a cigányokat nem tartotta annyira vészesnek, mint a zsidókat.
2014. máj. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Ez tenyleg erdekes...nagyon ritkan hallani a roma holokausztrol, pedig nagyon sok roma is szenvedett ugyanugy es sokat kivegeztek, ugyanugy szerbeket is.

Jasenovacban rengeteg szerb, roma es zsido vesztette eletet kegyetlen modon, de errol kevesebbet hallani erdekes modon...

2014. máj. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Ezekről a gyilkosságokról hallottam, olvastam, de azt hiszem "nem mérhetők" a nácik, vagy a szovjetek által kiépített táborrendszerhez. A nem mérhetőt nem szerencsés használni, de talán kifejezi azt amire gondolok.
2014. máj. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
A lengyeleket és oroszokat sem említik, pedig őket sem kímélték, mondjuk oda-vissza is igaz, mert a németek és németekkel szövetséges nemzetek is kaptak bőven etnikai alapon.
2014. máj. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
92%

"Ezekről a gyilkosságokról hallottam, olvastam, de azt hiszem "nem mérhetők" a nácik, vagy a szovjetek által kiépített táborrendszerhez. A nem mérhetőt nem szerencsés használni, de talán kifejezi azt amire gondolok."


Én értem mire gondolsz, de a németek uralták európát, a szerbek viszont csak a délvidéket. Arányaiban tekintve a 40 ezer magyar halott igenis elég súlyosnak mondható az ott élők számához mérten.

2014. máj. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!