Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz kiáll a cigányokért?

A Fidesz kiáll a cigányokért?

Figyelt kérdés
Olvastam az interneten, hogy a cigányok a Fideszre szavaztak. Íme [link]

2014. máj. 19. 11:07
 1/8 Lumpenproletár ***** válasza:
9%

Unalmas már ez a téma mert"kismilliószor"le lett szögezve hogy...


AHOGYAN A CIGÁNY KÖZÖTT IS VAN DOLGOS, BECSÜLETES, TISZTESSÉGES ÚGY A MAGYAR KÖZÖTT IS VAN ALJAS, SZEMÉT, GAZEMBER.


Tehát azokért a cigányokért akik dolgosak rendesek becsületesek ugyanúgy ki kell állnia nemcsak a Fidesznek de az összes pártnak mint ahogy ki kell állnia az ezen tulajdonságokkal rendelkező magyarokért is!


Aki pedig a fenti negatív tulajdonságokkal rendelkezik cigány ÉS magyar hát azt...most írjam úgy hogy írtani kell?


Ez így erős...


Mindenesetre nem szabad minden cigányt egy kalap alá venni!!!

2014. máj. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ebben teljesen igazad van!
2014. máj. 19. 11:38
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A Fidesz csak magáért és a haveri körért áll ki.
2014. máj. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Választásokkor mindig!
2014. máj. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Őszödi Ferenc ***** válasza:
100%
Így van, a Fityisz választások előtt pár hónappal mindenkiért kiáll.
2014. máj. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%
Remélem érzékeled, hogy nem a kérdésre adtál választ Lumpi.
2014. máj. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én azt is a cigányokért való kiállásnak tekintem, ha szigorúak belük szemben. Például bevezették, hogy csak az kaphat segélyt, aki iskolába járatja a gyerekét. Lehet, hogy sokaknak ez nem tetszik, de ez is a cigányok érdekeit szolgálja - lehet, hogy ők még nem jöttek rá, de így van. Ez is a mellettük való kiállás. Szerintem.
2014. máj. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Mivel a fidesz szoptatja őket a mi pénzünkből :)

Ők állatok és a mi mellünket szívják, az itt a gond hogy sok a "vak" ember az országban. Hidd el nem poénból mennek ki a magyarok innen :D A pesti rétegnek jó a fizetése ezért nem bánják hogy ki nyer de vidéken ahol 7-8 gyerekkel vannak és mind gyes-en meg segélyből és na az a gond. Tehát fidesz = cigány :) kb ennyi a válasz.

2014. máj. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!