Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az MSZP. E. P. Képviselői...

Terményes kérdése:

Az MSZP. E. P. Képviselői megszavazták a Magyarországot elítélő Tava res jelentést . Szintén MSZP. -s képviselők javaslatára gyilkosok tucatjai kerülhetnek szabadlábra! Mi jöhet még?

Figyelt kérdés

Az unió történetében - az MSZP politikusait kivéve - még senki nem szavazott saját hazája ellen.

Szabadon engednék Szita Bence gyilkosait? Az időseket halálra verő ároktői bandát ? A felgyújtott

házukból menekülő apát,és 5 éves fiát lelövőket ? Így képviselik a magyar érdekeket Brüsszelben ?



#MSZP #Tava ress #Gyilkosok.
2014. máj. 20. 22:47
 1/10 anonim ***** válasza:
70%

"Szintén MSZP. -s képviselők javaslatára gyilkosok tucatjai kerülhetnek szabadlábra!"


Az MSZP mióta egyenlő a strasbourgi emberjogi bírósággal, mely azt a döntést hozta, hogy a tényleges életfogytiglant 25-30 év után felül kell vizsgálni?


Illetve egy felülvizsgálat, ahol megvizsgálják az elítélt 25-30 év fogva tartás utáni viselkedését, miért jelentené azt, hogy gyilkosok tucatjait helyeznék szabadlábra?

2014. máj. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%

"Illetve egy felülvizsgálat, ahol megvizsgálják az elítélt 25-30 év fogva tartás utáni viselkedését, miért jelentené azt, hogy gyilkosok tucatjait helyeznék szabadlábra?"


Mert kuruc info ezt írta és kész. Ez akkor már úgy is van és arra venni a fáradtságot h utána nézzen vminek az már túl fárasztó. Bolond egy bagázs.

2014. máj. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Nem is feltételezem,hogy tudod mi a különbség az Európai Unió és az Európa Tanács között.Merthogy tök más.Viktor összemossa őket az ő hülye szavazóbázisának.
2014. máj. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%

A jelentesek nagy szazalekat adott orszagban dolgozo szakertok, kormanyzati alkalmazottak irjak es kormanyzatilag hagyjak jova/kuldik ki. Vagy masik esetben fuggetlem szakerto is irhatja, de az is olyan, aki ismeri az adott temat es a magyar viszonyokat.

Azaz ha egy altalam altalanossagban vazolt jelnetesben a magyar helyzetet lehuzzak, esetleges hibakra ravilagitanak, akkor azt ha kint megszavazzak (elfogadjak, kozzeteszik), akkor kozel sem egymas ellen szavazgatnak. Erdemes az Europai Unio hivatalos oldalait is.olvasni, angolul tudok elonyben, de a jogszabalyoknak (iranyelvek, hatarozatok) es a jelentesek egy reszenek is van magyar nyelvű valtozata. Azt erdemes olvasni, nem a hireket hallgatni. Bocs, a konkret kerdesre nem valaszolok.

2014. máj. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
pl elengedjük a baltás gyilkost, hogy otthon ki tudják tüntetni
2014. máj. 21. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ja és a kormány nem egyenlő ország és Orbán nem egyenlő Haza, bármennyire is szeretné ezt a nyaloncsereg
2014. máj. 21. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
23%

23:45


Akkor áruld már el nekem h miért tagadták hónapokig, h van közük a jelentéshez?:)

Érdekes, nagyon érdekes.

Nem szabad az MSZP-re szavazni, mert csődbe viszik az országot és lejáratják!

2014. máj. 21. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Megpróbálok sorrendben válaszolni. ... Az MSZP valóban nem maga a strasburgi testület, képviselői„ csak”a javaslatot adták be.

Talán hasznosabb témában is ügyködhettek volna.

Persze... nem jelenti,de a láttunk már olyat,hogy a jó magaviseletért szabadon engedett bűnöző újabb bűncselekményeket követett el.

Vannak olyan bűncselekmények, hol az életfogytiglan is kevés. Bizonyára,sokan sok példát tudnának felhozni. Íme, csak egy.:Már nem emlékszem mely település polgármesterének fiát gyilkolták meg. Rég történt az eset. A fiú sajnos rosszkor volt abban az erdőben,hol bűnözők épp lő gyakorlatot tartottak . A polgármester akkor kampányt indított a halálbüntetés vissza állítására.

Nem tudom ő milyen pártállású volt,és az sem érdekes,hogy kire szavaznak a Pécset megölt rendőrségi pszichológus nő szülei. Ám a bűnözést MINDEN eszközzel meg kell állítani.

Nem biztos, hogy a kényelmes magán börtön a jó megoldás.

Az emberi jogi bizottság tagjai valószínűleg teljes biztonságban élnek, nem szembesülnek a kemény valósággal. Ha valamely közeli rokonuk bűncselekmény áldozata lett volna,lehet,hogy a másik gombot nyomják meg.Van más hírforrás is,mint a kuruc infó. Nem ott olvastam

felháborodott véleményeket.Örömmel tájékoztatlak, hogy Viktor szavazó bázisa stabil.

Ők menyire „hülyék” azt nem tudom, de nem döntögetnek hungarocell szobrokat, és nem fociznak egy miniszterelnök arrol letört fejével.(Bár„a szemkilövető”rászolgált volna erre), és mégsem!

A „ baltás gyilkos „ azeri volt. Úgy tudom Rezesova is Szlovákiában üli majd le, büntetését.

Hogy a katonatisztből nemzeti hős lett, és nem elítélt, szerintem, az az ő dolguk.

Kinek nem válaszoltam attól elnézést kérek,de elfáradtam Talán majd legközelebb….

2014. máj. 21. 06:50
 9/10 anonim ***** válasza:

aha, pontosan lehetett tudni, hogy ünnepelt hős lesz, szal ez kettős mérce kérdező


a drága fideszed elengedett egy gyilkost, te meg egyből relativizálsz,. mert a fidesznek mindent szabad

2014. máj. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

23.45-os voltam: jeleztem nem a konkret kerdes kapcsan valaszook, ennek ellenre kedves emeber anyamat a ravatalra kuldte, mosoly jellel. Az illetot toroltek vagy torolte magat.

Segitek: a politikusk tudnak mindenrol, pletykasak, mint a piaci kofak ;-), es olyan nincs, hogy nem tud rola es titkolja. Olyan van, hogy tud rola, de nem erdekli...

2014. máj. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!