Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kire érdemes szavazni az EU-s...

Kire érdemes szavazni az EU-s választásokon?

Figyelt kérdés
2014. máj. 22. 15:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
35%
Ne a fideszre... Arra semmiképp sem!!
2014. máj. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Érdemes lesz megnézni a pénteki vitát (értelemszerűen a vitára se hajlandó pártokra már eleve nem is érdemes szavazatot pazarolni), és az ottani teljesítmény alapján szavazni arra, aki hozzád közelebb áll.
2014. máj. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%

Olyanra, aki nem hazudik, nem lop, csal és megfelel egy minimális erkölcsi mércének.

Aki már kormányzott és átvert, szerintem eljátszotta az esélyt. Tehát ha mindenképpen el akarsz menni, LMP, vagy Jobbik. Persze, ahogy hatalomra kerülnek, lopni fognak - efelől ne legyen kétséged!

2014. máj. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem megmondta OV atyád egy FIDESZ és egy KDNP logo fölött, hogy csak a fityesz?
2014. máj. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, úgyis tesz róla a Fidesz, hogy nyerjen.
2014. máj. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 WheneverYouWant ***** válasza:

Arra aki tesz is az országért és érdemben fel tud szólalni. Aki csak bólogat mindenre amit ott mondanak azt felesleges kiküldeni...

Tájékozódás után ez egyértelmű... érdemes lesz megnézni a vitát azt én is tanácsolom... valószínűleg a döntésemen már nem változtat de megerősíteni azt meg fogja...

2014. máj. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
27%
A Jobbikra. A Fidesz úgyis sínen van már (én az a fajta jobbikos vagyok aki nem feltétlenül ellensége a Fidesznek), ők úgyis jól fognak szerepelni. Ezért kell egy erős EU - kritikus párt is.
2014. máj. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
37%
Olyan párt nincs, aki tesz is valamit az országért. De a Jobbikra és a Fideszre semmiképpen nem szavaznék. Morvai Krisztina csak lejáratja az országot, az ordenáré viselkedésével. Igaz, Deutsch Tamás sem különb nála.
2014. máj. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Dick Esmen ***** válasza:
95%
Amelyiknek nem fidesz a neve.
2014. máj. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Mindegy, csak ne a náci Jobbikra.
2014. máj. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!