Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért indul a Jobbik az EP...

Miért indul a Jobbik az EP választásokon? Ez nem kétszínűség?

Figyelt kérdés

NEM provokálásnak szánom a kérdést, de komolyan nem értem.

(nem vagyok se fideszes, se jobbikos, se semmi)


1. Kilépnének az EU-ból

2. Szidják az Európai Uniót állandóan (Fidesz is, ez igaz)

3. Egy jobbikos képviselő volt az, aki a parlament ülésterméből kivitte az EU-s zászlót, mert az a "gyarmatosítás jelképe", és kidobta az ablakon.

4. Szerintük az EU egy erkölcsi fertő, érvelnek Conchita Wurst osztrák énekessel.

5. Szerintük Oroszország az igazi, Irán, stb.


Akkor MIÉRT, vagyis inkább MINEK tolonganak az EP helyekért? Miért nem hagyják a fenébe? Ha ennyire EU ellenes valaki, akkor akkor is legyen az, amikor az EP-s fizetésekről van szó, az EP-s helyekről, és az EU-s támogatásokról van szó, mert bizony a Jobbik is kap támogatást. (ugyanez vonatkozik a Fideszre, de a Jobbiktól ezt gyakrabban hallani)


Ha pl én utálok egy szervezetet, akkor nem akarnék a tagja leni, még kevésbé annak támogatását elfogadni. Akkor?


Csak én nem értek egyet ezzel a kétszínűséggel?



2014. máj. 15. 11:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
Mert jogában áll. Nem.
2014. máj. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
71%

"Egy jobbikos képviselő volt az, aki a parlament ülésterméből kivitte az EU-s zászlót, mert az a "gyarmatosítás jelképe", és kidobta az ablakon. "


Tehát helyesen járt el.

2014. máj. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
41%
Rühös eu.
2014. máj. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Lumpenproletár ***** válasza:
56%

Az az igazság hogy nagyon jó pénzt adnak egy EU-s képviselőnek és ki az a marha aki erröl a biztos pénzről lemond ha nem muszáj?


Mi az utca embere vagyunk a legnagyobb hülyék...


Szavazunk a politikusokra aztán ők meg jól élnek a fizetésükből. Valamelyik nap is belenéztem a parlamenti közvetítésbe...csak úgy fészkelődtek...

2014. máj. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kétszínűség, de a piacról élünk kedves kérdező. Tudod mennyi egy EU képviselő jövedelme? Sok mindent lehet mondani a Jobbikra, de hogy ennyire hülye legyen testületileg, azt nem. És akkor a kevésbé látható, de létező előnyökről nem is beszéltünk.
2014. máj. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
39%
De igen kétszínűség de ha már ott lesznek akkor úgy viselkedjenek szedjék ott is le a zászlót
2014. máj. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Értem én, hogy jó fizetés, meg ehhez hasonlók, viszont ez a kétszínűség eléggé zavaró tud lenni. Főleg úgy, amikor EU-s támogatásokból szidják az EU-t.
2014. máj. 15. 11:30
 8/19 Lumpenproletár ***** válasza:
39%

Nem akarom megbántani a Jobbikot de...a viselkedésük olyan mint amikor az utcán eldobálom a taknyos zsebkendőt is míg odahaza a gyúrótáblát is"kiporszívózom":-)


Tehát ők máshogy viselkednek otthon mint vendégségben.


Vagy ez mindegyik pártra igaz?


Lehet...

2014. máj. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Lumpenproletár ***** válasza:
42%

Hülyeség ez a"gyúrótáblás példálózás"...


Azért indul a Jobbik az EP választáson(és a többiek is!)mert jó pénzt ér és a pénzre szükségük van a céljaik megvalósításához idehaza. Mert jó-jó hogy azt mondják hogy fontos európa(nemcsak a Jobbik!)de a legfontosabb számukra az itthoni választás. Tehát kell a pénz.


És hogy a viselkedésük illetve megnyilvánulásaik alapján kétszínűek?


A cél szentesíti az eszközt...

2014. máj. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
47%

Mielőtt kilépnénk, be kell szólni nekik hangosan!

Hallják a szavunk az EU-fejesek és süketek!

Nem leszünk gyarmat!

GO HOME!

2014. máj. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!