Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért akarják tönkre tenni a...

Miért akarják tönkre tenni a magyar népet az MSZP és a Fidesz? Azzal teszik tönkre Magyarországot, hogy bezárják a gyárakat, meg a kórházakat és a a bolondok házát. Miért csinálják ezt velünk?

Figyelt kérdés
Mikor volt ez a Gyurcsány kormány, a Bajnai kormány és az Orbán kormány, akkor mindent tönkre tettek, és most újra kormányon van a Fidesz. Én Jobbikos vagyok, de nem érdekel, hogy mit mondanak a Jobbikra, Gyurcsány szélsőséges, ahogy a Jobbik is. Azért vagyok mérges rájuk, mert hazudtak és kicsaltak tőlünk sok pénzt.

2014. máj. 24. 09:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
Azt hiszem te vagy az az ember, aki a legnagyobbat csalódna a jobbikban, ha hatalomra kerülnének. Olyan szemmel nézed a politikát, hogy számodra egy politikai tömörülés sem lenne jó a hatalmon.
2014. máj. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
12%
A magyar nép választotta meg őket...
2014. máj. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
41%
Jobbik meg tönkre tenné még azt ami itt még működik.
2014. máj. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Hát a bolondok házát szerintem is hiba volt bezáratni. Most nézd meg, mindegyik szabadlábon van.


De rájöttem, azért záratták be, nehogy később ők is oda kerüljenek. Jobb az ilyet megelőzni...

2014. máj. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
A Fidesz Le se s...ja az egészet. Azt mondják hogy Gyurcsány jól tette, hogy bezáratta a bolondok házát és jól tette hogy bezárta a gyárakat! Hát ezért lettem Jobbikos!
2014. máj. 24. 10:31
 6/13 anonim ***** válasza:
32%
Majd ha elmúlsz 12 éves, akkor másképp látod a dolgokat.
2014. máj. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ez hülyeség! Én 20 éves vagyok és nem vagyok kiskorú! Azt hiszitek, hogy az MSZP és a Fidesz adni fog pénzt a szegényeknek ? HÁT NEM!
2014. máj. 24. 13:01
 8/13 anonim ***** válasza:
32%
Milyen gazdaságpolitika szól arról, hogy a szegényeknek pénzt adnak?
2014. máj. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Bárcsak lenne hajléktalan szálló, akkor megmenekülne a hajléktalan emberek!
2014. máj. 24. 14:54
 10/13 anonim ***** válasza:
47%

"Bárcsak lenne hajléktalan szálló, akkor megmenekülne a hajléktalan emberek!"


- Van, nem is egy.

2014. máj. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!