Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbik kezd megpuhulni?

A Jobbik kezd megpuhulni?

Figyelt kérdés
Már nem beszélnek etnikai bűnözésről, az EU-ból sem lépnének ki, ahogy ők fogalmaztak "még nem jött el az ideje a kilépésnek." Az ATV is kezdi szalonképessé nyilvánítani őket.
2014. máj. 25. 12:33
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Akkor te a Jobbik régi, náci énjét jobbnak tartottad?

Nem megpuhulásnak hívják, hanem átalakulásnak. Vagy álátalakulásnak.

2014. máj. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:

Kérdező: Itt a példa az utolsó hozzászólásban. Nácinak nevezte a tv a Jobbikot, mostmár a köztudatban is náci párt.

Most puhának nevezi a tv a Jobbikot... Ez a hatalom.

2014. máj. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

"Kérdező: Itt a példa az utolsó hozzászólásban. Nácinak nevezte a tv a Jobbikot, mostmár a köztudatban is náci párt.

Most puhának nevezi a tv a Jobbikot... Ez a hatalom."


Sok mindent el lehet mondani rólam, de hogy alkalmazkodnék a hatalomhoz és véleményéhez, azt nem.


A "tv" nem nevezi puhának a Jobbikot.


Ismerem a Jobbikot, nem a mostani képét, amit mutatnak. Hanem a régit és eredetit. Te, gondolom nem vagy tisztában a Jobbik hovatartozásával és véleményével, mert Te csak a jelenlegi profiljukat, a kérdező által puhának nevezett énjüket ismered. Nyilván nem tehetsz róla, hogy nem tájékozódsz megfelelően, ezért nem is okollak.


Annyit tegyél meg a kedvemért kérlek, hogy nem bélyegzel hatalomkövető médiaagymosottnak, mert van véleményem egy pártról. Köszönöm!

2014. máj. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
Nem akartalak megbélyegezni, de azt elárulnád hogy miből vontad le azt a következtetést hogy a Jobbik náci? Tetteket szeretnék hallani vagy megnyilvánulásokat ami azt bizonyítaná hogy a Jobbikot jogosan veszitek egy kalap alá tömeggyilkosokkal.
2014. máj. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Azért mert nyíltan antiszemiták és rasszisták! És Horthyt aki köztudottan náci volt támogatják!
2014. máj. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:

Mert aki kiejti a száján hogy cigány vagy zsidó az egyből rasszista?

Vagy nyújtottak be mostanában olyan törvényjavaslatot hogy ki kéne írtani a cigányokat?

Vagy hogy vegyük el a zsidók javait?

Vagy el akarják venni a cigányok jogait?

Én semmi ilyesmiről nem tudok.

Aki meg tagadja hogy van cigánybűnözés csukott szemmel jár. Én borsodi vagyok itt az emberek szinte könyörögnek hogy történjen valami mert megkeserítik a cigányok az életüket. De erről még beszélni is rasszizmus.

2014. máj. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Általánosítasz és gyűlölködsz, kedves utolsó. Ugyanolyan vagy, mint a többi szélsőjobbos barátod.
2014. máj. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
Gondolom te nem élsz mindennap közöttük, így könnyű elfogadónak lenni és nem gyűlölködni. Kíváncsi lennék mit mondanál ha a te gyerekeid nem mehetnének ki az utcára. Amúgy nem gyűlölök én senkit csak ez a helyzet tarthatatlan.
2014. máj. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

"Gondolom te nem élsz mindennap közöttük"

Milyen jogon beszélsz így az embertársaidról, mintha vadállatok lennének? Veled egyáltalán nem látom értelmét vitatkoznom.

2014. máj. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
Úgy látom te csak a liberalista hülyeségeket tudod fújni, de azt is iszonyat bénán. Ha azt írtam volna hogy "ezek közt". De nem ezt írtam. Tényleg nem érdemes neked velem vitatkozni mert rettentően alulmaradnál, csak az agymosott maszlagot tudod fújni anélkül hogy bármiről fogalmad lenne.
2014. máj. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!