Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti osztjátok azt a mondást h...

Ti osztjátok azt a mondást h minden országnak olyan vezetői, (orvosai, tisztviselői, tanárai, stb. ) vannak amilyenek maguk az országban lakó emberek?

Figyelt kérdés
Végül is közülünk kerül ki ez az úgynevezett elit réteg,szóval olyanok amilyet megérdemlünk.Ilyen a kúltúránk,a kultúrális örökségünk.Hiába csatlakoztunk mi a nyugathoz,attól még a gondolkodásunk nem inkább balkáni sajnos,és a mostani vezetőink sem járnak jó példáva ennek megváltoztatásában.Sőtt!

2014. máj. 29. 00:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nem olyan rég láttam egy táblázatot IQ alapján.

M.o. lakosságának 43% 100 vagy az alatti IQ-val rendelkezik, vagyis nem tud problémákat megoldani, hanem másra szorul. És ilyen az értelmi szintje. Ebből jön ki a Fidesz és az MSZP szavazó kör.


2 éve beszélgettem egy amerikai bácsival. Szóba jött a politika. Én megkérdeztem tőle, hogy hogyhogy Bush kétszer nyert régen, pedig utálta mindenki.

Csak annyit mondott, a buta emberek szavaztak rájuk, akik sajnos többen vannak. Főleg Texas és környéke, ahol az egyszerű emberek élnek és elhisznek mindent, ami tv-ben folyik.


És ez igaz itt is. 1-2 éve voltak részek a BK, ahol Rékasi "verte" a barátnőjét. Erre a neten kapott nem egy fenyegető üzenetet. Izaura felszabadítására is gyűjtöttek pénz még emlékszem gyerekkoromból.

És igen ha az ország jelentős része buta, akkor olyan emberek lesznek a vezetőik, akiket megérdemelnek, hiszen ezek az emberek szavaznak. Mert ők elhiszik, amit mondanak nekik.

2014. máj. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

"M.o. lakosságának 43% 100 vagy az alatti IQ-val rendelkezik, vagyis nem tud problémákat megoldani, hanem másra szorul. És ilyen az értelmi szintje. Ebből jön ki a Fidesz és az MSZP szavazó kör. "


Igen, és mindenki aki intelligens kultúrlény, a jobbikra szavaz. You have just failed miserably, man...

2014. máj. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Hiszed vagy nem a jobbik legtöbb szavazója inkább a tanultak emberekből kerül ki.

De tegyük fel, hogy akik a Jobbikra szavazok, mind buták, köztük én is, bár sikerült pár IQ tesztet ismegcsinálnom, ahol 100 fölötti volt bőven az eredményem, 2 másik nyelven beszélek, 3. most tanulnom, de legyen,mi vagyunk a buták.

Ti okosok pedig a Fideszre és az Mszpre szavazzatok. Igen, bár ők az elmúlt 25 évben kiárulták az országot :D de ti okosak mind rájuk szavazzatok ( ha esetleg nem szavaztál, akkor úgye a Fideszre szavaztál automatikusan). Ha viszont a nagy intelligencia idáig vezet, akkor örülök, hogy a te mércéddel buta vagyok :D

2014. máj. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

A szánalmas szerintem meg az, hogy más nyelven kell kifejezned magad, mert az anyanyelv éden nem tudod. A te esetedben szerintem még az idegszívűség is felmerül :D

Ne érts félre szeretek angolul beszélni, és filmeket nézni, de ez egy magyar fórum, ide magyarul kell írni, ha angolul akarsz, menj az ask.comra ennek az oldalnak az angol nyelvű változatára.

2014. máj. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

" Hiszed vagy nem a jobbik LEGTÖBB szavazója INKÁBB a tanultak emberekből kerül ki. "


Ide vagy a legtöbb nem kell, vagy az inkább. Így értelmetlen a mondatod.


"2 másik nyelven beszélek"

Nagyon helyes. Attól még buta vagy, mint a tök, ez süt a hozzászólásaidból, de nagyon helyes, a nyelveket bezony beszélni kell. Jómagam a magyar nyelven kívül beszélek in english, Я говорю по-русски, плохо, és nihongo wa dekimasu, bár egyelőre nihongo ga heta desz.


"A szánalmas szerintem meg az, hogy más nyelven kell kifejezned magad, mert az anyanyelv éden nem tudod."


De, tudom, ráadásul nyelvtanilag láthatóan helyesebben, mint te.

Egyébként egész más elképzelésünk van arról, hogy mi a szánalmas. Szerintem pl. szánalmasdivatból zsidózni, csak mert a többi tarkopasz b.arom haverod elvárja. Bár Izraelt, mint országot én sem kedvelem, sose süllyednék odáig -és ezt számtalan jobbikos megteszi-, hogy számomra ismeretlen embereket mocskoljak.


"Igen, bár ők az elmúlt 25 évben kiárulták az országot :D"


A jobbik nem 25 év alatt tenné tönkre az országot, hanem két év alatt. A rendőrállat Volner, az egyszeri tanárember -és mélyen ezoterikus alkat- Vona, a nagyonbuta Novák, a felesége, a vidékről kiemelt parasztlány Túródóra mind-mind alkalmatlanok arra, hogy országot vezessenek. Lehet, hogy nem lopnának annyit, mint a fidesz meg az mszp. Lehet. De gazdálkodni nem tudnának, a 2014-es programjuk egy csőkommunista közröhej, és én jobban félek attól, hogy leszakadunk Európától gazdaságilag, mint attól, hogy van rá némi esélyem, hogy ha meglátogatom BAZ-megyét, a cigány a gyomromba állítja a machetét. Mindkét problémát kezelni kell, nyilván, de az egyik kissé globálisabban érint mindenkit az országban, mint a másik.


"Ha viszont a nagy intelligencia idáig vezet, akkor örülök, hogy a te mércéddel buta vagyok :D"


Örülj neki akkor. Igen, úgy vélem, egy egybitesre redukált információkkal és egy "kimondjukmegóggyuk" kamuprogrammal megvezetett, ostoba ember vagy.

2014. máj. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Végülis egyetértesz azokkal a dolgokkal, amit a jobbik mond, de közben meg a sárga földig lenézed őket.

Bár állításod szerint idegen embert ismeretlenül nem utálnál, nem ítélnél el.

Lehet, hogy ejtettem hibát a fogalmazásomban, nem is tagadom.

Viszont nálad komolyabb problémák vannak, és tökéletesen tükröződik az iq, bizony te a 100 alatti vagy. :D

Nem utálod a zsidókat, de Vonát és a Jobbikot igen, sőt meg is tudod mondani mi lesz ha kormányra kerülnek. Lottó számok esetleg?


Gondolom ismered angolul a facepalm kifejezést, ez a te hozzászólásod.

Érveket, vagy tényeket nem tudtál felhozni, csak mocskoldoni.

A Jobbik sose lesz kormányzó párt, ezzel én teljesen tisztában vagyok, viszont, ők az egyetlenek, akik szerint probléma van itt. És nem is kicsi.


Szép estéd neked és hasadt elmédnek!


Amúgy hozzászólásodból süt a baloldali tudatlanság.

2014. máj. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Nagyon félre csúszott ez az egész vita,az iq.-val meg a jobbikkal.Minden országban vannak inteligens és kevésbé inteligens emberek és higgyétek el ennek köze nics ahoz h.kire szavaz valaki!Lehetnek egy kevésbé inteligens embernek is elvei és értékrendje.Nem?
2014. máj. 31. 00:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!