Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon fajulhat...

Magyarországon fajulhat polgárháborúvá a magyar-cigány viszony?

Figyelt kérdés
A keleti országrészben komoly problémák vannak velük. A magyarok kezdik elveszteni a türelmüket, és annak nem lesz jó vége, ha robban a bomba.
2014. máj. 29. 22:21
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%

Horvátországban, a Délszláv háború idején beakarták a cigányokat is sorozni, de azok annyira féltették az életüket, hogy elmenekültek Szerbiába.


Emiatt Horvátországban jelentősen csökkent a cigányok száma.

2014. máj. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
100%
Ez igaz. Keresztül-kasul bejártam Horvátországot a nem frekventált részeken is és mindössze Pulán találkoztam egy árus családdal a belvárosban. Jó ha 30 ezer él az országban. Akkor irigykedtem a szomszédokra. Így könnyű fejlődni.
2014. máj. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
100%
Helyesbítek, 2011-ben 16 975 cigány élt Horvátországban. Ennyivel kiegyeznék itthon is.
2014. máj. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk nincs magyaroknak semmi jogunk velük szemben mert tudnak azzal takarozni hogy kisebbség, ha egy évekig komolyan terrorban tart fizikailag lelkileg semmit sem tesznek a rendőrök inkább úgy állitják be az egészet mint ha mmeg sem történt volna.
2014. máj. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
61%

Majd akkor lesz nagy probléma, ha az ország minden pontján többségben lesznek.



Gondolkodj el, a magyarok többsége 1-2 gyereknél nem akar több gyereket vállalni, a cigányoknál viszont tudod te is, hogy ez 2-3-szorosa.


Szóval szinte biztos, hogy nemsokára kisebbségbe kerül a magyar, az pedig nem lesz kellemes.

2014. máj. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
100%

Külföld milliárdokat küld ide, hogy azzal támogassuk a cigányokat, telepítsük le őket, segély, stb.

Kanadából kitoloncolták őket, 1 vagy 2 éve fizetnek nekünk. Már írták is, én voltam kint Fro-ban, lakókocsival mennek egyik helyről a másikra, egyszer láttam tolvaj cigányt és az emberek a rendőrök szeme láttára verték meg. A rendőrök meg a végén bevitték "így találtuk meg, azt mondták hogy tolvaj" címszóval.

Én borsodi vagyok, biztos nem hagynám annyiban ( van egy örökölt házam, régi parasztház, lebontották a mellette levő csűrt, a régi disznóólt és még az istállót is a benne lévő cuccok miatt ( kidobott szekrény, ruha, szerszámok, tehát állatok már nem voltak ), betörtek a házba, elvitték a hűtőt ( + fagyasztó ), a gáztűzhelyt és a nagyanyám korabeli fém sütő-tűzhely berendezést ( ennek nem tudom a nevét )).

2014. máj. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
100%
Még ha többen is lennének,gyávák képzeljétek el mi lenne egy összecsapáskor " Jajj fussunk more jönnek a gádzsik" :'D gondolj bele ott volt a Tatárszentgyörgyi gyilkosság egyből menekültek kifele Kanadába csak onnan is visszarugdosták őket.
2014. máj. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
100%
Szlovákiában is a katonákat vezényelték ki mikor a romák lázadoztak. Kevesebb mint 1 nap alatt elkenték a szájukat. Semmi esélyük nem lenne, hiába volnának ötvenszer annyian. Bugylibicskával meg kerti szerszámokkal semmire se mennek géppuska és missile launcher ellen...
2014. máj. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
100%
Meg tény hogy nem az eszükről híresek,és nem is az erőnlétükről dolgozni nem szeretnek 2 óra munkától mind meg van halva akkor mi lenne egy polgárháborúban?
2014. máj. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, csak a szájuk nagy úgy együtt. Én a szarkákhoz hasonlítom őket. 4-5 szarka is óriási zajt tud csapni a rikácsolásával, minden madarat elkerget, kifoszt, miközben nem egy nagy madár csak a faroktolla hosszú amitől nagyobbnak tűnik. Közben meg tök beszari, viszont a kíváncsiság okozza a vesztét.
2014. máj. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!