Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg "dübörög" a gazdaság,...

Tényleg "dübörög" a gazdaság, vagy ezt csak a Fidesz közmédia próbálja megetetni velünk?

Figyelt kérdés

2014. máj. 31. 19:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod egyedül eldönteni?
2014. máj. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%
Dübörög, csak nem abba az irányba, ami neked, nekem jó.
2014. máj. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Nekem csak köztévém van, kezdem elhinni, hogy dübörög!

Csak a jót és a fejlődést hallom!

Ha sokat mondják, hülye vagy! Egy idő után elgondolkozol...

2014. máj. 31. 20:01
 4/20 A kérdező kommentje:

Az előző kormány ezt miért nem használta ki?

Vagy ez volt a médiatörvény lényege?

2014. máj. 31. 20:10
 5/20 anonim ***** válasza:
67%
Persze,hogy dübörög!
2014. máj. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
91%

Mitől dübörögne? Csökkentették a kereskedelmi vállalkozók számát (trafikmutyi), a mezőgazdasági dolgozók számát (földmutyi), tankönyv-kereskedelmi társaságok számát(tankönyvmutyi), fuvarozó cégeket (útdíj). Folyamatosan szűkítik a vállalkozó réteget (én kisvállalkozóként havonta 100 000 ft-ot csak eladózok, aztán még nem pótoltam az árukészletet, meg keresni is szeretnék valamennyit, hogy még megérje vállalkoznom), hogy a saját protekcionista társaságukat kiszolgálják. Egyenlőre elhakniznak az állampapírokból, amelyek hitelként működnek, de adóparadicsomokba kerülnek, szóval onnantól kezdve megfoghatatlanok, és ha beüt a visszafizetés, vége a mókának, a jelenlegi valutatartalék-feléléssel beláthatatlan veszélybe sodorják az országot..

A rezsicsökkentés meg megint parasztvakítás, ugyanis 2010-ben a nemzetközi energiapiacon 10%-os árcsökkenés történt, eközben a FIDESZ 10%-ot emelt a megnövekedett adósságokra hivatkozva, tavaly a környező országokban úgyszint' 10% árcsökkenés volt (tessék utánanézni a szlovák adatok között), nálunk meg úgy adják elő, mintha elhozták volna a Kánaánt.


Úgyhogy szerintem nem, nem dübörög a gazdaság, de nem vagyok közgazdász, ezt józan parasztésszel raktam össze magamnak, ha valaki hozzáértő személy máshogy látja, írja meg véleményét!

2014. máj. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
95%

Nézd meg hányan jönnek el az országból, jól működő országot nem hagyják el tömegesen az emberek...

A fidesz sleppjének baromi jól megy nyilván, a többiek meg így jártak.

2014. máj. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
48%

A mi cégünknél csináltak 3, műszakot és 60 embert felvettek.


3 évere előre le van kötve a gyár kapacitása.

2014. máj. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
51%
Nálunk két új üzem indult be egyszerre.
2014. máj. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Úgy emlékszek a "dübörög a gazdaság" és a "pannon puma" Kókától származó szállóigék. Az akkori kampány sikeres volt, 2006-ban újra bizalmat kaptak.


A Fidesz most a "Magyarország jobban teljesít" kampánnyal nyert, de szerényebben csak arról beszélnek, hogy sikerült az országot "stabil növekedési pályára" állítani.

2014. máj. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!