Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarország jobban teljesít?...

Magyarország jobban teljesít? Beindult a gazdaság?

Figyelt kérdés

Gazdasági növekedés, rekord alacsony infláció, (nem mag infl.) nőttek a bérek, nőtt a fogyasztás, és több évtized óta nem volt arra példa, hogy ne emelkedjenek az árak, amit a tavalyi év azonos időszakához mérik!


És mielőtt valaki azzal jönne, hogy ezt mondja a jobboldal, meg a jobboldali média, utána olvastam, és ezeket nem csak kormányhoz közeli médiumok, lapok közölték le, már a külföld is visszább vett, a londoni elemzők szerint meg teljesíthetőek ezek a számok.


Orbán megcsinálta, neki volt igaza?


(A kérdés nem provokatív, ha valaki valamit másképp lát, nyugodtan írja le, kulturált, normális hangnemben, köszönöm!)



2014. máj. 14. 16:39
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
76%
Ha nincs infláció a marha lábszár miért drágul?
2014. máj. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
20%
Nem szeretem a fideszt, de a javulás nekem is feltünt
2014. máj. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
77%
Meg több éve nem volt ilyen magasan az euró.
2014. máj. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
8%

Szerintem ez is a zsidóösszeesküvés része!

CSAKAJOBBIK

2014. máj. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 A kérdező kommentje:

Persze sok negatív dolog is van, de számomra ezek a legfontosabb, sőt, a gazdasági növekedés a legfontosabb, mert abból lesz pénze az államnak, és akkor onnan tud az állam adni az embereknek!


2-3 éve nagyon sokan szidták a Fideszt, de most egy picit jobb a helyzet, én ezt tapasztalom.

2014. máj. 14. 16:45
 6/62 anonim ***** válasza:
69%
Magyarországon eszméletlen nagy az áfa, oké, hogy több pénz fut be az államhoz, de az a mi pénzünk, én nem leszek attól boldog, hogy a politikusok frankón keresnek, amíg én nem.
2014. máj. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
42%

Hujujj!

Úgy szárnyalunk bazki, hogy mindjárt belefúlunk a boldogságba és a pénzünkbe!

2014. máj. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
93%
A magyar gazdaság már évtizedek óta a külföldihez van kötve. mikor külföldön válság van, nálunk is válság van. Csak itt egyesek annyira ostobák, hogy képesek mindezt Gyurcsányra kenni. Ha külföldön jól mennek a dolgok, itt is jól mennek a dolgok. Most éppen az EU fontos országai és az USA kezdenek újra egyenesbe jönni. Micsoda meglepetés, mi is kezdünk egyenesbe jönni. És akkor is ez lenne, ha épp a kisgazdapárt kormányozna. Csak Orbán jól el tudja adni magát.
2014. máj. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
77%

"a gazdasági növekedés a legfontosabb, mert abból lesz pénze az államnak, és akkor onnan tud az állam adni az embereknek!"


Nem vagy te lemaradva úgy 30 évet?

2014. máj. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 A kérdező kommentje:

""a gazdasági növekedés a legfontosabb, mert abból lesz pénze az államnak, és akkor onnan tud az állam adni az embereknek!"


Nem vagy te lemaradva úgy 30 évet?

"



Egyszerű, közgazdasági logika. :)

2014. máj. 14. 16:55
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!