Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van még olyan fiatal, rajtam...

Van még olyan fiatal, rajtam kívül, aki politikailag a baloldal felé húz?

Figyelt kérdés
22/f vagyok

2014. jún. 2. 14:38
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
Nincsen. Ennyire senki nem elkeseredett.
2014. jún. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
27%

Magyarországnak jelenleg egy nemzeti érdekek irányában elkötelezett szociálisan érzékeny kormányra lenne szüksége.


Ilyen sajnos nincs így maradt ami van...

2014. jún. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az itthoni választékból inkább a baloldal felé húzok. Jobboldali kormány is megfelelne nekem, ha normális lenne, mint pl. Ausztriában.


25/L

2014. jún. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Definiáld, mit értesz "baloldal" (és "jobboldal") alatt.
2014. jún. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nem definiálok semmit, ha ez nekem szólt. Marhára nem tud érdekelni, hogy egy adott párt bal vagy jobboldali-e, csak az, hogy jól élek-e, amíg ők vannak hatalmon. A Fidesz ennek a kritériumnak nem felel meg, a legnagyobb jóindulattal sem. Az Mszp idején sem voltunk milliomosok, de közel sem volt ennyi problémája a családunknak. Megjegyzem, akkor még nem költöztek külföldre sem.
2014. jún. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Engem nem igazán érdekel, hogy egy kormány jobb, vagy baloldali. Nekem az számít, hogy aki épp hatalmon van, annak legyen felelősségtudata és ne csak a következő választásig gondolkodjon. Bár az ilyen párt a valóságban nem nagyon létezik... A kérdésre válaszolva biztos, hogy vannak olyan fiatalok, akiknek szimpatikusabb a baloldal.
2014. jún. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 ms91 ***** válasza:
100%

Igen van, én is baloldali vagyok, és ez fogja a legjobban kiverni a biztosítékot: számomra a DK a szimpatikus.

Bárki bármit mond, számomra Gyurcsány Ferenc hiteles politikus, aki meg még mindig az őszödi beszédről fröcsög habzószájjal, na az tuti, hogy nem hallgatta végig 1x sem, vagy ha mégis, akkor semmit nem ért belőle...


23/f

2014. jún. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!