Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, mit gondoltok...

Fideszesek, mit gondoltok arról, hogy már a Magyar Nemzet is ilyeneket ír a mai vezércikkben, hogy "a kétharmad most valóban rá akar lépni a sajtószabadság torkára"?

Figyelt kérdés
[link]
2014. jún. 3. 11:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Viccen kívül megkérdezem tőled megint, hogyha nem a pénzszerzés a célja, akkor mi?


Hisz ezt kitárgyaltuk hogy miért lenne ez a lehető legrosszabb módszer erre, mert a lehető legnagyobb ellenszélben kell beszednie egy banális összeget, mait bárhonnan máshonnan feltűnés nélkül átcsoportosíthatott volna. Nem is a politikai/erkölcsi befolyásolásra mert emellett tényleg meggyőzően érveltél, már-már én is elhiszem, akkor miért elevenítette fel és terjeszti ezt az ötletet a kormány?


Átterjedt a szocik öngyilokra való hajlama? Vagy mire gondoljak szerinted? Tényleg érdekel hogy szerinted miért futottak neki újra, ha nem pénzért és nem is hatalomért?

2014. jún. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Pro Patria ***** válasza:

"Viccen kívül megkérdezem tőled megint, hogyha nem a pénzszerzés a célja, akkor mi?"

- Továbbra is azt tartom, hogy a pénzről szól, még ha elhibázott lépés is. (Egyébiránt nem tisztem, sem kompetenciám megítélni, hogy hasznos-e.)


"Hisz ezt kitárgyaltuk hogy miért lenne ez a lehető legrosszabb módszer erre, mert a lehető legnagyobb ellenszélben kell beszednie egy banális összeget, mait bárhonnan máshonnan feltűnés nélkül átcsoportosíthatott volna."

- És meg is teszi. De az nem azt jelenti, hogy kilenc milliárd évente nem jönne jól.

Ha nem csal az emlékezetem, Matolcsy büszkélkedett azzal, hogy elég pár forinttal megemelni a benzin jövedéki adóját a költségvetés gondjainak kezelésére. Innen is összeadódik egy kicsi, onnan is.


"Nem is a politikai/erkölcsi befolyásolásra mert emellett tényleg meggyőzően érveltél, már-már én is elhiszem"

- Ezt a dátumot felvésem az ágyam melletti falra...!

2014. jún. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

"Ezt a dátumot felvésem az ágyam melletti falra...!"


Át ne törd a falat azért a nagy igyekezetben.

2014. jún. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Pro Patria ***** válasza:
Nem sértő szándékkal írtam, de beláthatod, hogy az eddigi hozzáállásod alapján némi sikerélményt élek meg...:)
2014. jún. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nem értékeltem annak, de azért tényleg ne karistold a falat miattam, még reklámoznál engem a végén a majdani lakóknak.


Az pedig nem lenne olcsó ezek után...

2014. jún. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Lánchíd Rádiós Gajdics Ottó bá, aki azért sose szokott kritikát megfogalmazni a kormányról, Fideszről, a múltkor a hírTV-ben (!) fejezte ki nemtetszését a reklámadóval kapcsolatosan.Bár ő nem a sajtószabadságot féltette, hanem azt mondta, hogy az a baj ezzel a törvénnyel, hogy olyanokat is sújt, akiket nem kellene (értsd: nemcsak az RTL Klubot, hanem más, normális tartalmat szerkesztő médiumokat is).
2014. jún. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!