Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sólyom újévi köszöntője...

Sólyom újévi köszöntője megint zászló nélkül lesz?

Figyelt kérdés
Én még Göncz újévi éjféli köszöntőjén szocializálódtam. A mostani január valahanyadikai zászló nélkül tartott köszöntő, ráadásul egy olyan elnök aki háttérmutyik révén lett elnök, akit az index polfórumán a moderátorok úgy védenek, mintha valami szent lenne, soha nem tekintettem elnökömnek.
2010. jan. 1. 00:08
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Sólyom megválasztásának körülményei hűen tükrözik a magyar operettország egész politikáját és mentalitását. Helyezkedéssel, ügyeskedéssel bármit meg lehet csinálni. Köszönöm, engem ne képviseljenek ilyen emberek. Egyetlen köszöntőjére nem voltam még kíváncsi, ezt is kihagyom.
2010. jan. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
75%

Mondjatok olyan elnököt, vagy királyt,akármit aki nem háttérmutyik révén lett elnök, stb.

Persze ez nem mentség és szomorú, de azért BUÉK.

2010. jan. 1. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%

Ez itt a tavalyi beszéd: http://www.youtube.com/watch?v=KTB7N-Jugps


Mintha rohadtul ott lenne a magyar zászló, nem?

2010. jan. 1. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
43%

Persze, hogy ott volt a zászló.


Ez a kérdés is tipikus példája az idióta mélymagyar hőbörgők viselkedésének. Hallanak valamit, aminek még véletlenül sem néznek utána (hiszen akkor nem tudnának egy jót rinyálni), és persze adják tovább a sületlenséget a többi zombinak. és utána együtt üvöltik teli torokból a b.romságokat. Szánalmas agyatlan férgek.


Ui.: Negatív érétkeléseket gyűjtök. Légyszi adj te is egyet, de csak akkor, ha tényleg igaz rád a fent írt dolog, és nagyon velőbe vágott. Köszi. :)

2010. jan. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Na mert aztán Sólyom Lászlónak olyan nagy hatalma van?Nem!

Ez a kommunizmusból maradt ránk

2010. jan. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!