Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok a pösti kölyökhöz,...

Mit szóltok a pösti kölyökhöz, aki kivágta a 70éves öregasszonyt tegnapelőtt a villamosmegállóban a kocsi elé?

Figyelt kérdés
[link]

2014. jún. 4. 13:23
1 2 3 4 5 6
 31/55 Golan Trevize ***** válasza:
48%

"Ha futsz és valaki elég áll valószínűleg te sem lefejeled az illetőt hanem kirakod a kezedet nem igaz?"


Nem állt elé. A néni egy helyben volt, a srác futott felé, majd direkt félrelökte. Akinek van szeme, az látja.


"a kérdés az hogy észre vette-e hogy a néni milyen súlyosan megsérült? Mert nem hiszem."


Szerintem le se sz.rta.


"de azért hogy meglökte és ilyen szerencsétlenül végződött azért szerintem nem."


De. Mert ez akkor is szerencsételnül végződött volna, ha csak a járdán löki fel a nénit, és ott esik el.


"De akkor annyiban egyet értünk hogy ha a néni nem csak jobb oldalra nézett volna hanem egy pillanat elejéig elnéz balra is akkor már megelőzhető lett volna a baleset?"


Nem. A szerencsétel, egy helyben ácsorgó nénitől miért várod el, hogy 360°-ban figyeljen állandóan, hogy éppen melyik irányból akarják fellökni?

A balesetet úgy lehetett volna megelőzni, ha s rác nem löki fel direkt.

2014. jún. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
Ez az én véleményem szerint is direkt fellökés volt, kár szépíteni! Most néztem meg a videót. (Az 1-es számú válaszoló vagyok.)
2014. jún. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 A kérdező kommentje:

ma 15:01


Szia, üdv a klubban :)

2014. jún. 4. 15:02
 34/55 anonim ***** válasza:
14%
a néni kilépett elé remélem ezt is érzékelted. A srác látszik hogy elmozdult a másik irányba is. Persze hogy kirakta a kezét ha futsz kilép eléd valaki nem fogod megfejelni hanem automatikusan kirakod a kezed ezen nem értem mit nem lehet felfogni. Ha elolvastad a cikket akkor ez is benne van hogy: "Szemtanúk szerint inkább figyelmetlenségből, nem szándékosan lökte fel az asszonyt a fiatalember." Te ott voltál? Mert szerintem nem. Ha már videót nem tudsz elfogulatlanul megítélni akkor olvasni tanulj meg.
2014. jún. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 Golan Trevize ***** válasza:
63%

"Szemtanúk szerint"


Azt a kísérletet ismered, amit az USÁban csináltak?

A tetőtől talpig felöltözött, csuklyás "elkövetőről", akinek nem látszott az arca sem, az összes fehér tanú állította, hogy néger, és az összes néger tanú állította, hogy fehér.

2014. jún. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
Várj szerintem az a legfőbb probléma hogy másképp értelmezzük azt hogy "direkt" meglökni valakit. Szerintem akkor lökte volna meg direkt ha futás közbe kiszemelte volna a nénit és direkt pont abba az irányba fut amerre a néni van majd amikor odaér kivágja a kocsi elé. Ez történt? Szerintem nem. Szerintem a srác futott, a néni kilépett elé a srác már megállni nem tudott, reflex szerűen kirakta a kezét közben oldalra ugrott és futott tovább.
2014. jún. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 Golan Trevize ***** válasza:
63%
Látszik a felvételen, hogy egy pillanatig vacillál, amikor rájön, hogy nem fog elférni, aztán nem az életerős fiatalembert választja, hanem fellöki az öreg nénit.
2014. jún. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:
Könyörgöm Golan Trevize áruld már el hogy ez most hogy jön ide? Az ott lévő szemtanúk akik vissza tartották a srácot mégis miért állítanák azt hogy véletlenül lökte meg, ha igazából nem is így gondolnák? Mert amit te hozták fel példának az jelen esetben egy elég szar példa. Akkor nyerne értelmet a példád ha pl a srác cigány lett volna (lehet hogy az,én nem tudom de szerintem jelenleg teljesen lényegtelen) , és a szemtanúk is mind cigányok lettek volna. De akkor miért tartották volna vissza a srácot?
2014. jún. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 A kérdező kommentje:

"a néni kilépett elé"


Ezt én írtam az előbb. Most már minden szalmaszálba belekapaszkodsz?


Azt ügyesen kihagytad (pedig szintén leírtam), hogy a lényegen nem változtat semmit. Szándékosan lökte félre, nem simogatta.

2014. jún. 4. 15:21
 40/55 A kérdező kommentje:

"Könyörgöm Golan Trevize áruld már el hogy ez most hogy jön ide? Az ott lévő szemtanúk akik vissza tartották a srácot mégis miért állítanák azt hogy véletlenül lökte meg, ha igazából nem is így gondolnák?"


Pedig igaza van. A szemtanú az csak egy -ráadásul meglehetősen megbízhatatlan- része a bizonyításnak. Az egészet rekonstruálni fogják, és abból kiindulva szakértők bevonásával hoznak majd ítéletet.

2014. jún. 4. 15:22
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!