Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok a pösti kölyökhöz,...

Mit szóltok a pösti kölyökhöz, aki kivágta a 70éves öregasszonyt tegnapelőtt a villamosmegállóban a kocsi elé?

Figyelt kérdés
[link]

2014. jún. 4. 13:23
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
65%
Csak nem ott is kezd romlani a közbiztonság?
2014. jún. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
96%

Hát bunkó volt és paraszt, de nem hiszem, hogy direkt ki akarna nyírni egy nénit. Csak rohant a villamos után, hogy közben kit sodor veszélybe, nem érdekelte.

Imádkozhat, hogy a nő túlélje, és jogos lenne neki letöltendő.

2014. jún. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 Golan Trevize ***** válasza:
87%
Egyébként a videon tök jól látszik, hogy az autós is mennyire balfék volt, nyílegyenesen átment a nénin, és még csak nem is fékezett elég nagyot.
2014. jún. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 A kérdező kommentje:

"Hát bunkó volt és paraszt, de nem hiszem, hogy direkt ki akarna nyírni egy nénit. Csak rohant a villamos után, hogy közben kit sodor veszélybe, nem érdekelte. "


Lökte. Tisztán látszik a felvételen. Nem sodorta (akkor csak bunkóparaszt), hanem lökte (így már életveszélyt okozó súlyos testi sértés). Gyorsított eljárásban fogják tárgyalni elvileg.


Amúgy, milyen meglepő, az elkövető itt is bidám-bidám.

2014. jún. 4. 13:48
 5/55 Őszödi Ferenc ***** válasza:
66%

most akkor 70 éves, vagy 85, netán 117?

nagyon balesetveszélyesek a villamosmegállók, de az imádott vezéretek tesz magasról a fejetekre, jó az nektek!

2014. jún. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 A kérdező kommentje:

"Egyébként a videon tök jól látszik, hogy az autós is mennyire balfék volt, nyílegyenesen átment a nénin, és még csak nem is fékezett elég nagyot."


Szemre olyan 30-cal haladt a szóban forgó autó, mikor átment rajta. Az öregasszony legfeljebb 20 méterre lehetett a kocsitól mikor az utcára került, mert kb. 1 teljes mp után már be is érte őt a kocsi. 20 méter alatt 50-ről vagy 60-ról sikeresen lelassított 30-ra kb. (de ezt mind csak szemre, nagyjából mondom) , ami teljesen reális. Az autó vezetőjét nyilvánvalóan nem terheli felelősség.

2014. jún. 4. 13:51
 7/55 anonim ***** válasza:
67%

Hát ez egyáltalán nem a fiatal hibája. Nem nagyon figyelt oda, ami nyilvánvaló, hiszen éppen rohant a villamos után. Előtte két másik embert is meglökött, azok fel se vették. Naponta sok százezerszer történnek ilyenek, csak most az öregasszonyban nem volt annyi erő, hogy megálljon a lábán. Ami szomorú meg minden, de ezért a kor meg a rossz eü ellátás a felelős, nem a fiatal, aki elrohant mellette. Úgy nem lehet a városban közlekedni, hogy egy méterre kikerülsz mindenkit, mert hátha porcelánból van. Szomorú baleset meg minden, de ezért meghurcolni valakit?


"Lökte. Tisztán látszik a felvételen."

Kitette a kezét, hogy tompítsa az ütközést. Futottál már neki embernek? Így néz ki.

2014. jún. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 A kérdező kommentje:

"Őszödi Ferenc nevű felhasználó válasza:


most akkor 70 éves, vagy 85, netán 117?

nagyon balesetveszélyesek a villamosmegállók, de az imádott vezéretek tesz magasról a fejetekre, jó az nektek!"


Szevasz, Fletó! 85, írja a cikk. Én rontottam el a kérdésben.


Szerintem nem tévedek nagyot, ha azt állítom: az országban senki józanul gondolkodni tudó ember nem imádja a Fideszt, és ha jól sejtem, az átkos MSZP alatt sem voltak sokkal biztonságosabbak a járdaszigetek.

De itt nem is erről volna szó, hiszen nem az autó futott fel a padkára. Itt egy pösti kölök hihetetlenül pofaszaggató trógersége (amiért innen is kívánok neki mihamarábbi jó hűsölést Tökölön) a téma.

2014. jún. 4. 13:54
 9/55 A kérdező kommentje:

"Kitette a kezét, hogy tompítsa az ütközést. Futottál már neki embernek? Így néz ki."

Nem nagyon szoktam nekifutni embereknek. A többi, amit írsz pedig akkora marhaság, hogy már nem is látom értelmét válaszolni rá. 4 évig dolgoztam Pösten (Pontosabban Budán, de pesti oldalról jártam be), szóval tudom, hogy milyen a csúcsforgalom. Sose éreztem még szükségességét annak, hogy sorba fellökjem az embereket.

2014. jún. 4. 13:56
 10/55 anonim ***** válasza:
86%
Nyilván nem direkt volt.
2014. jún. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!