Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ismertek olyat aki nagy...

Ismertek olyat aki nagy fajvédő liberális volt, majd rasszista lett? (pl. mert megtámadták)

Figyelt kérdés
2014. jún. 7. 19:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%

Miért, ez megerősítené az igazságtudatodat?


Amúgy "liberális" vagyok, és volt már dolgom cigányokkal.

2014. jún. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
57%

Egy távoli libsi ismerősömet egyszer bántották a cigányok a Keleti Pu. környékén, elvették a telefonját meg az orra is eltört.

Már a kórházban miután összefoltozták, már ott elkezdte szidni a magyar társadalmat, hogy azért bántották őt a cigányok mert a magyar társdalom rossz, kirekesztő, rasszista...stb.Mindennek elmondta a magyarokat.


Így gondolkodnak, szóval meglehetősen ritka lehet, amit kérdeztél.

2014. jún. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Kedves első, a kérdés adott.
2014. jún. 7. 19:36
 4/12 anonim ***** válasza:
47%

"Kedves első, a kérdés adott."


A második se a kérdésre válaszolt, csak egyetértett a beteg elméddel.

2014. jún. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
61%
nem ezek idióták,"Amúgy "liberális" vagyok, és volt már dolgom cigányokkal." majd ha 1-2 szomszédod putris lesz akkor remélem élvezed majd a felemelő társaságukat
2014. jún. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
57%
A "fajvédő" eredetileg a fehér faj védelmére vonatkozott. :)
2014. jún. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%
Nem. Azok akik alapból liberális azok olyan környezetben nőnek fel ahol nincsenek ilyen problémák. Meglehet nézni a választási eredményeken, melyik helyeken érte el a legrosszabb eredményt a Jobbik.
2014. jún. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
66%

Már látom, írták előttem is, de a fajvédő pont az ellenkezőjét jelenti annak, amit le szeretnél írni. A rasszizmus szó szerinti fordításban (izmus: valaminek a védelmében, rassz: faj). Eredeti jelentésben a fajvédők(rasszisták) tehát óva intenek a keveredéstől, a vegyesházasságtól, bármilyen olyan hatástól, ami azt eredményezi, hogy az egyed az eredeti állapottól(genetikájától) eltérő genetikájú utódot hozzon létre.


Amire te gondoltál annak a megfelelője inkább a liberális, esetleg kozmopolita, bár kissé sarkítva.

2014. jún. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
95%

Én egész életemben antirasszista voltam és szerintem a magyar emberek nem rasszisták, gyűlölöm, hogy magatokra vállaljátok ezt a szót, ha finnek lopnák el folyamatosan valakinek a biciklijét vagy németek szúrnák le az ismerőseit, akkor a finneket ill németek utálnák a magyarok egy idő után, én komolyan hiszem, hogy a legtöbb magyar nem rasszista és pont attól válik azzá, hogy elhiszik, hogy azok. kérlek ne vállaljátok magatokra ezt a szót, nem csak azért, mert más országokban már ez az első ami eszükbe jut rólunk, hanem mert ez durva sértés.


Azokat a cigány embereket is utáljátok, akik tisztességesen élnek, dolgoznak, soha nem loptak, nem bántanak senkit és rühellik a bűnözőket? Ha nem, akkor nem vagytok rasszisták, innen kell elindulni és problémát megoldani, nem onnan, hogy rasszisták lettünk.

2014. jún. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
39%
Aki liberális, az nem lehet fajvédő, hiszen a liberalizmusnak pont szabadelvűség a lényege, ami gyakorlatilag mindent megenged. A liberális egy kártékony fajta, a rasszista csupán fajvédő. A jelenlegi USA és az EU totálisan liberalista beállítottságú, amiből egyenes arányban ered a globalizmus is. Izrael az kimondottan rasszista. A magyarok nem rasszisták, hanem a magyar egy minőséget takar. A magyarság a nyelvünkben teljesedik ki és aki magyarnak született, az rányomja bélyegét a gondolkodására és a viselkedésére is, ami meghatározza egyben az identitástudatát. A magyar nyelven beszélő, de idegen identitású (többnyire liberális eszméket vallók is ide tartoznak) emberek nem magyarok, de annak szeretnének látszani.
2014. jún. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!