Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek tényleg rasszista...

Szerintetek tényleg rasszista párt a Jobbik?

Figyelt kérdés
Én most pl. a jobbikra szvaztam,de hallotam nagyon sok dolgot hogy a jobbik nagyon rasszista,meg vona rosszab mint hitler de nem tudom ebböl mi igaz,néztem egy amerikai hiradást és abban azt mondták a jobbik europa legrasszistább,szélsöséges pártja,és félni kellene ha hatalomra kerülne,az egyik politikus is amit elmondott a parlamentbe hogy a zsidokat listázni kéne,az is mekkora vihart kavart,ti mit gondoltok,irjatok hisz szolászabadság van(még)

2014. ápr. 16. 14:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ha a Jobbikra szavaztál, akkor nyilván azért tetted, mert nézted a parlamenti felszólalásaikat, néhány fórumot is megnéztél a neten, nagyjából végigkövetted a munkájukat, netán a programot is elolvastad.

Na, akik a Jobbikot rasszistázzák meg stb, azok az emberek ezeket mind nem tették meg, és alaptalanul süketelnek, mert nem akarják, hogy hatalomra kerüljenek, mert konzervatív az értékrendje a pártnak.

De ezek szerint te sem ismered a Jobbikot, ha mindenféle hülyének bedőlsz, ez esetben viszont nem tudom, mi alapján szavaztál rájuk.....

2014. ápr. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nem rasszista.


TV-t meg ne nézz, azt a baloldal uralja.

2014. ápr. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
58%
Azért mert ki merik mondani hogy a cigányok nem dolgoznak és nem illeszkednek be egy társadalomba még nem rasszizmus hanem olyan tény amit mindenki tud csak szeretik el mismásolni. És jogos követelésük hogy kettős állampolgárok ne legyenek a parlamentbe. Mert ki tudja meik ország érdekeit képviselik. Ha ez rasszizmus akkor rasszisták.
2014. ápr. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
53%
Bocsánat az egy ezrelék cigánytól aki normális. (3.)
2014. ápr. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
65%

Nem gondolom.

Elmondták, hogy a dolgozó, rendes életet élő cigányokkal semmi bajuk nincs, csak azokkal, akik nem képesek integrálódni. Arról, hogy ezek a cigányság 80%-át teszik ki nem a jobbik tehet.

Én hiszek nekik.

A listázás dolog meg a média kifogatása volt. Igaz, hogy nem kellett volna úgy fogalmazni, hogy ellenük lehessen fordítani. Tudomásom szerint azt mondta Gyöngyösi, hogy a parlamenti képviselők közül azokat, akik kettős állampolgárok, különös tekintettel az izraeliekre.

2014. ápr. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

a jobbik nem rasszista, a jobbik szélsőjobboldali


a kettő között van különbség

2014. ápr. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
de amikor nem tudom mi a neve,de az egyik jobbikos azt mondta a parlamentben,hogy az országgyülésben dolgozo zsidok(nem vallási,hanem faji)összekell listázni mert veszélyesek a nemzetre,na azért az tényleg durva volt
2014. ápr. 16. 14:59
 8/13 anonim ***** válasza:
Azért tényleg jó lenne tudni mennyi izraeli-magyar kettös állampolgár van az országgyülésben,mert szerintem biztos 70%felett van.Salom
2014. ápr. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szeretnék videót kapni arról a felszólalásról, kérdező!
2014. ápr. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Már hogy lenne rasszista?
2014. ápr. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!