Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Liberálisok ti kultúra ellenes...

Liberálisok ti kultúra ellenesek vagytok?

Figyelt kérdés
El akartok törölni minden kultúrát és egybeolvasztani a népet? Vagy ez nincs bennetek. Semmi ilyesmi.

2014. jún. 8. 18:51
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
74%
nem a liberálisok szoktak könyvet égetni ;)
2014. jún. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
;) kösz a semmit
2014. jún. 8. 18:52
 3/36 A kérdező kommentje:
Amúgy nekem pont a sanda gyanúm hogy egy az egybe mint a fasiszták ahogy célozgatsz meg a kommunisták ti liberálisok is elakarjátok törölni a kultúrákat.
2014. jún. 8. 18:54
 4/36 anonim ***** válasza:
16%
Vannak olyan kultúrák, amikért nem is lenne kár.
2014. jún. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
21%

Hát, elég internacionalisták.

Méltó utódjai a kihalt szovjet internacionalistáknak.


Ugyanazok a világegyesítési törekvések,dédelgetett álmok egy világállamról, kulturális marxizmus...stb csak nem világ proletárok, hanem világ proletárok vannak.

2014. jún. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Például? Amúgy Hitler is így kezdte... szerintem meg mindenki úgy él ahogy akar. Nincs joga senkinek beleszólni.
2014. jún. 8. 18:55
 7/36 anonim ***** válasza:
77%
Bennem semmi ilyen nincs. Én szeretem a könyveket, imádok olvasni és tanulni. A kultúrát és értékeinket meg kell őrizni. A liberalizmus nem ellenzi a kultúrát, a liberalizmus az egyén szabadságát hirdeti, addig míg másoknak nem árt vele. Sőt a liberálisok támogatják a szegények és hátrányos helyzetűek oktatását, hogy ne csak egy kiváltságos rétegnek legyen joga tanulni, továbbtanulni és gazdagodni. Ez inkább a konzervatív egy részének tetszik, ha nép buta és manipulálható tömeg, mint régen. Ők szeretik a tekintélyelvű rendszereket, mi nem.
2014. jún. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Valamilyen kultúráért nem kár mi... például aki ellenáll? szánalom.
2014. jún. 8. 18:57
 9/36 anonim ***** válasza:
77%
Én ilyet nem mondtam. Az a szánalom, hogy nem bírsz szöveget értelmezni és még kombinálsz is. Sajnos sok a hozzád hasonló. Még a fogalmakkal sem vagy tisztában.
2014. jún. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
18:57 ha így van akkor én is liberális vagyok. Csak a legtöbb agresszor úgy hirdeti magát hogy közben felsőbbrendűnek képzelik magukat, minden kultúrát elakarnak felejteni stb. Szerintem viszont akinek nincs múltja jövője sincs.
2014. jún. 8. 18:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!