Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Te rendes politikus lennél,...

Te rendes politikus lennél, nem lopnál?

Figyelt kérdés

2014. máj. 14. 10:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Dehogynem.
2014. máj. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Mindenki lopna, én egy házat magamnak de ott meg is állnék, nem adnék minden havernak 1M ftot havonta mert vakarja a seggét
2014. máj. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Sajnos azt kell mondjam, hogy nem reális a kérdésed, mert nem is válhatsz kicsit is befolyásos politikussá, ha nem vagy részese hazai maffiarendszernek. Ez már eleve egy szelekciós szempont. És ha te valahogy mégis bekerülsz, de máshogy jársz el, akkor kizár, kitaszít magából a rendszer, mert potenciális veszélyt jelentesz a politikustársakra nézve.
2014. máj. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%

Dehogynem.


Olyan nincs, hogy rendes politikus. A törvényeinket politikusok hozzák, mindig olyan mód, hogy éppen a politikusoknak legyen könnyű sikkasztani. Ergo ez egy örökmozgó, egy soha be nem záruló körforgás, mindegy, hogy Fidesznek, MSZP-nek, Jobbiknak, LMP-nek nevezed, a párt politikusai mindig lopni fognak. Mert lopni jó, mert lopni könnyű, mert lopni megéri. Politikusként. Ennyi az egész, ez ennél nem bonyolultabb.

2014. máj. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
61%
Lézer Jani is megmondta, hogy mindenki kaparjon és gyűjtsön, ahogy csak tud, ezt nem kell szégyellni. :D
2014. máj. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%
én lopnék, de csak papíron tisztán, hogy a következõ kormány ne szopathasson meg...
2014. máj. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Lumpenproletár ***** válasza:
76%

Higyjétek el hogy voltak vannak és szerintem lesznek is rendes politikusok még ha ez hihetetlennek is tűnik!


És nemcsak abból indulok ki hogy ha valaki becsülettel tisztességgel végzi a dolgát az ritkán kerül címlapra illetve képernyőre.


Mindig a negatív figurák vannak a hírek középpontjában és sokan rajtuk keresztül általánosítanak de ez hibás álláspont.

2014. máj. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
81%
Én nem lopnék. Elég lenne nekem az a fizetés, amit ott kapnék. Csinálnék egy vállalkozást mellé, és kész.
2014. máj. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
45%

"Higyjétek el hogy voltak vannak és szerintem lesznek is rendes politikusok"


A fejedben.

2014. máj. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

ma 10:36


Várjunk csak, te vagy az az ökör, aki vissza akar teleportálni a második VH-ba lelövetni magát. XD megalol



http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__566..

2014. máj. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!