Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Matolvsy-t miért nem váltják...

Matolvsy-t miért nem váltják már le?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem értem, hogy egy ilyen buta, felkészületlenséget magából árasztó, valami más világban élő ember a Magyar Nemzeti Bank elnöke lehet....


https://www.youtube.com/watch?v=X1H-xUrdSS8


Már régebben is ezt gondoltam, de megnéztem a videót, és csak még jobban ez lett a véleményem. Van egyáltalán olyan ember, akinek tetszenek Matolcsy intézkedései? Főleg miután azt is kijelentette, hogy őt az sem érdekli, ha 600 FT 1 euró?

Neki köszönhetjük a 27%-os áfát is (ha jól tudom).


Miért nem váltják le? 100%, hogy lenne nála jobb ember is erre a posztra ! Hogy ki, azt nem tudom, de biztos lenne.



2014. jún. 9. 08:31
 1/10 A kérdező kommentje:
Nektek mi a véleményetek róla?
2014. jún. 9. 08:34
 2/10 A kérdező kommentje:

Bocsánat látom a kérdést elírtam:


MatolCsy

2014. jún. 9. 08:36
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Hátha nem érdekli, akkor tényleg alkalmatlan a posztra. Hisz különben tucatnyi nemzetközi és hazai törvény szorítja rá hogy a 30%-os lebegtetési sávban maradjon. Ami cca. 210-390 forint/euró, a sáv két szélső értéke.


Amúgy meg csak arra reagált unortodox lángelménk hogy a forint gyengülése miatt károgni ökörség.


Aminek csak az a szépséghibája, hogy az exportőrök ösztönzése ezzel nagyon gyér önmagában és a külkereskedelmi mérleg is csak épphogy pozitív, aminek a különbözetét önmagában viszi a hazai devizaválság. ( államközi devizakitettség plusz a lakosság egy részét érintő devizahitelek)


A kamatcsökkentés és az infláció elleni túlpörgetett küzdelem is éppen ellene dolgozik. Az a probléma hogy úgy tűnik a kormányban nem tudja a bal kéz hogy mit csinál a jobb. Kalandorpolitikával nem lehet hosszútávon országot vezetni, mert a hazai és külföldi befektetők előbb utóbb ráunnak erre és egy nagyobb huppanó az amúgy is sérülékenyebb gazdaságot, durván a padlóra küldi.

2014. jún. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
Azért nem váltják le, mert jól végzi a munkáját: amit kitalálnak azt bejelenti, végrehajtatja és mindenhez adja a nevét, arcát.
2014. jún. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Te ezt a saját szemszögedből nézed. Aki leválthatná, szintén ezt teszi. Az ő szemszögéből nézve kitűnő munkát végez, hiszen nincs az az őrült parancs, amit boldogan végre nem hajtana.
2014. jún. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
20%

És mégis ki váltaná le?????????!!!!!!!!!!!!!!!

Senkinek sincs joga hozzzáááá!!!!!!!!

Egyáltalán, hogyan gondolhatsz ilyet?????????!!!!!!!!!!

A JEGYBANK FÜGGETLEN!!!!!!!!!!!

Simor Andrást sem lehetett leváltani, pedig mindent megpróbáltak az eltávolításáért, de leváltani nem lehet.

Igazán mélyedj magadba, és gondolkodj kicsit, azon hogyan születhetett meg olyan gondolat a fejedben, hogy a jegybank elnöke eltávolítható.

Hogyan várhatsz el ilyet a Fidesztől vagy az ellenzéktől vagy bárkitől???????!!!!!

Matolcsy azt tesz, amit akar!!!!! A Fidesznek semmi köze hozzá, különben a jogállamiságet sértené.

Vagy már rögtön a jogállamot is föl akarod számolni a jegybank függetlenségének a megsértésével????!!!!!!

2014. jún. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%

"A JEGYBANK FÜGGETLEN!!!!!! "


Nem tudom eldönteni hogy ezt most irónia vagy a birkaizmus újabb mélypontja.

2014. jún. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
"irónia és birkaizmus", de ez a valóság.
2014. jún. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem véletlenül hívják Eltolcsinak :)


Szerintem a Fidesz stratégiája pont erre épül. Ne Orbánt utáljuk a szar gazdaság és a sok adó miatt, hanem a Matolcsyt. Ugyan ez Hoffmann Rózsával és Balog Zoltánnal.

Ne dőljetek be ennek, minden Orbán kezében fut össze, ő teszi tönkre az országot!

2014. jún. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
# 6 Te le vagy maradva, a jogállamiságnak már vége, Matolcsy, de még Áder meg Kövér(akiknek szintén függetlennek kéne lenniük) is úgy táncol ahogy Orbán fütyül.
2014. jún. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!