Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Itt az országban senki nem...

Itt az országban senki nem fogja vissza sírni az adókedvezményt ha a fideszt le váltják?

Figyelt kérdés
Olvasom mindenhol szemét, rohadt fidesz stb...csak csak negatívum, én aláírom, hogy nem sok jó történt, de az adókedvezmény igen, főleg nekünk 3. gyerekeseknek, most pedig kiterjesztik ezt is januártól. Ha leváltják őket ezt megszüntetik mint a huzat ! A 13. nyugdíjt vissza OK!! De nem ők fogják össze adózni, eltartani az országot. Az MSZP mivel segítette a családokat mondjátok már meg, az adómentességet is eltörölte....
2013. szept. 26. 14:48
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Kis ellentmondás, hogy éppen a 3. gyerekesek nem adóznak, de a gyerekeink majd fognak és le a kalappal aki bevállal ma 3. gyereket úgy gondolom...
2013. szept. 26. 14:50
 2/14 anonim ***** válasza:
32%
Bárcsak a Jobbik nyerne!!
2013. szept. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
55%
Nem csak 3 gyerekesek élnek ám ebben az országban,és a családi adókedvezmény nem ellensúlyozza azt a sok pénzt, amit kivesznek a zsebünkből ilyen olyan címeken. Nagyon nem.
2013. szept. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
63%

De igen, sajnálni fogom. Az adókedvezmény jó dolog, mert csak annak jár aki dolgozik.


De ez csak egy pozitív dolog, nem ellensúlyozza a sok rosszat.


(Nem vagyok nagycsaládos amúgy)

2013. szept. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
36%

Én is sajnálnám az adókedvezményt, de még jobban sajnáltam a havi 10ezer Ft adójóváírást vagy a műszakpótlékot, amíg dolgoztam. Azt is sajnáltam, hogy többet adóztam, mint korábban.

Sajnos sokan egyáltalán nem tudnak gyereket vállalni, mert ha van is munkájuk, a fizetésük nem elég arra, hogy be merjenek vállalni egy vagy akár több gyereket. Csak az adókedvezményre nem alapozhatnak.

És én nem gondolnám, hogy le a kalappal azelőtt, aki be mer vállalni 3 gyereket. Nem "merésről" van szó. Én is mernék annyit vállalni, ha lenne rá keret, hogy eltartsam őket. Tehát valakinek vagy telik rá, vagy nem. Úgy nyilván nem merném bevállalni, hogy kérdéses lenne a megélhetésünk. Az nem bátorság lenne, hanem felelőtlenség.

2013. szept. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
0%

Némi off:

Az egészhez csak annyit fűznék hozzá, hogy nem hiszem, hogy bármelyik másik párt 4 év alatt palotát emelt volna ebből a szarkupacból, amit az előző kormány itt hagyott ország címen...

Le lehet pontozni.

2013. szept. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
40%

Most van sokkal nagyobb sz.kupac, mint az előző kormány alatt volt. Nem loptak annyit nyíltan, mint most.

Az adókedvezményt eltörölném, mert NEM azok kapják, akik dolgoznak, hanem csak azok, akiknek magas a jövedelmük. Közöttük elég kevés, aki tisztességesen megdolgozik a pénzéért. Az alacsony keresetűek örülhetnek, ha egy gyerek után megkapják.

2013. szept. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
44%

"Nem csak 3 gyerekesek élnek ám ebben az országban,és a családi adókedvezmény nem ellensúlyozza azt a sok pénzt, amit kivesznek a zsebünkből ilyen olyan címeken. Nagyon nem.

"



A kérdés inkább az hogy valójában ki veszi vagy vette ki az emberek zsebéből a pénzt.


Ez a teli hibákkal működő Fidesz, ami azért a gazdaságot úgy ahogy de összetákolta és vannak jelei hogy működőképes lehet.


Vagy az a maszop aki tönkretette a gazdaságot ami 8év alatt 1mm ert sem haladt miközben felhalmozott 12e milliárd adósságot?


Szóval?


Mindazon által az lenne a legjobb ha a Jobbik nyerhetne és elindulna a saját útján az ország a fejlődés irányába.

"sajnos még ma erre kicsi az esély, majd 2018ban"

2013. szept. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"Az MSZP mivel segítette a családokat mondjátok már meg, az adómentességet is eltörölte...."


A minimálbért viszont pont a Fidesz adóztatta meg. És könnyű úgy adókedvezményt adni, hogy több honfitársammal együtt tőlem is elvették a nyugdíjmegtakarítást.

2013. szept. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
49%
Egyértelműen a Fidesz veszi ki a zsebemből a pénzt 8-as. De tudod mit, már ez is dühít, de a legfelháborítóbbnak azt tartom, hogy közben a képembe is röhög. Azt, hogy annyira nem érdekli mit gondolok, hogy nyíltan szipolyoz, még álcázni sem próbálja amit művel. Az, hogy stadionokat épít értelmetlenül, miközben emberek a megélhetésükért harcolnak, kórházak tönkremennek. Sorolhatnám még, de pont az ilyen maszopozó fajtáknak nincs értelme magyarázni,mert nem jut el az agyukig.
2013. szept. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!