Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ebből a nemi erőszakügyből...

Ebből a nemi erőszakügyből miért nem lesz akkora balhé, mint a pécsi esetből?

Figyelt kérdés

[link]


Szerencsére itt az áldozat életben maradt.

Engem is próbáltak megerőszakolni, egyszer.El sem tudják képzelni a férfiak, hogy egy nőnek ez mekkora trauma.


Mint kiderült, az elkövető(k) itt is "olyanok".

Bár, ezt azelőtt is lehetett tudni, mielőtt elkezdték volna mutogatni a képét.


A HírTV kivételével a többi csatorna nem nagyon foglalkozik vele.

Amikor Páva lányával csináltak valamit, akkor meg az összes csatorna több napig foglalkozott vele.


A másik.Egyáltalán minek kellett egy ilyen szörnyeteget feltételesen szabadlábra helyezni?

Egyből a börtönbe kellett volna dugni és nem cécózni itt a feltételessel.



2014. jún. 9. 15:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%

Az ilyen esetek 99%-ával nem foglalkozik a média. Különben kizárólag erről lenne szó napi 24 órában a TV-ben.

A másik: azért kellett feltételesen szabadlábra helyezni, mert nem tudták, hogy ilyet fog csinálni. Nem látunk a jövőbe. És de, tudjuk mekkora trauma, csak éppen nem tudunk mit csinálni ellene. Szóval ha van esetleg valami javaslatod, akkor szívesen meghallgatunk.

2014. jún. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem a polgármester lányát erőszakolták meg.
2014. jún. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
45%

"mivel olyanok ezért nem vonhatók felelősségre, mert rasszimusért kiabálnának, sőt a riport szerint szóvá is teszik ezt."


Jaj, milyen is lenne ha nem csinálnának minden tragédiából reklámot maguknak és pártjuknak egyesek...

Cigányok, és felelősségre vonják őket, ahogy bárki mást is felelősségre vonnának. Már előzetes letaróztatásban vannak, és amint a bíróság végez a formaságokkal, börtönbe kerül jó hosszú időre. Ezt az egész pozitív diszkrimináció szöveget pont nem támasztja alá az eset.

2014. jún. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
45%

Legalább tudjuk, hogy te is "olyan" vagy.


Amúgy, én el tudom képzelni, hogy mekkora trauma a nőknek, de szerintem a férfiaknak is elég nagy trauma... Nem hiszem, hogy különbséget lehet tenni. Na meg, jó eséllyel az elkövetőnek sem nagyon volt gyerekszobája, legalábbis nem épelméjű, az tuti

2014. jún. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
13%

Nem értem miért kellene állandóan a tv-ben mennie az erőszaknak, gyilkosságnak, autóbalesetnek, lopásnak.

Miért jó nekünk, ha ezt nézzük? Nemhinném hogy ettől nőne a népi morál.

2014. jún. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

4.

Nem vagyok r_banc, nem szoktam magam kelletni, ha erre gondolsz.


A pécsi esetnél meg ennél az esetnél is ugyanolyanok voltak az elkövetők, cigányok, hazudoznak mint a vízfolyás.

Engem is egy ilyen próbált megerőszakolni.


Az ilyennek azonnal el kellene távolítani a férfiasságát.

2014. jún. 9. 17:23
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a nemi erőszaktevőket nem szabadna börtönbe zárni, kémiailag kasztrálni kellene csak őket, az lenne a biztonságos a társadalomra nézve. A börtön csak az elkövetőt bünteti, nem védi a társadalom normálisan élni kívánó tagjait, kivéve a tényleges életfogytiglant persze.
2014. jún. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
44%

"Nem vagyok r_banc, nem szoktam magam kelletni, ha erre gondolsz. "


Nem, nem ilyen a gondolkozásmódom. Senkit nem r1bancozok. És azt sem szabad megerőszakolni, aki "provokálja"...


Nem...


Én a rasszizmusra gondoltam az "olyan" alatt.

2014. jún. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
34%

Kérdező, a kedves 55%-os válaszadó arra utalt, hogy én is cigány vagyok, mert nem cigányozok elég hangosan. (Ami egyébként nem igaz, de ha igaz is lenne, akkor is irreleváns a kérdésben)

Azzal pedig nem értek egyet, hogy az erőszaktevőket börtön helyett kasztrálni kéne. Egy ilyen tett nem csak azt mutatja, hogy az elkövető nem bír a szexuális vágyaival, hanem azt is, hogy más emberek életének tönkretétele nem különösebben zavarja őket. Ilyen hozzáállással pedig nem szabad senkit visszaengedni a társadalomba. Esetleg a börtönbüntetés mellett kasztrálni őket az oké, de helyette semmiképp sem.

2014. jún. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

" Szerintem a nemi erőszaktevőket nem szabadna börtönbe zárni, kémiailag kasztrálni kellene csak őket, az lenne a biztonságos a társadalomra nézve. "


A nemi erőszaktevők nem a nemi késztetés miatt követik el a cselekményt (legalábbis javarészt), sokkal fontosabb nekik a hatalom és a kiszolgáltatottság okozása. Emiatt hiába tűnik el a nemi vágy, a valódi mozgatórugó ott marad. És mivel nem áll fel neki, ezért még frusztráltabb, még veszélyesebb lesz.

2014. jún. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!